Berkoff Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Na novinkách včera psali, že o víkendu má sněžit, a vzhledem k tomu, že novináři se přece nepletou, mám stále zimní Ostatně ráno tady taky mrzne, dnes -2, škrabali jsme s mladou oba peugeoty. Citovat
Tony Stark Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 No já ráno škrábu už asi 2 týdny a vždycky to je kolem -4°C, takže na letní zatím Citovat
venomcz Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 taky bych letní ohrál . ráno škrábu a je -2 . Letní počkají :-) Citovat
joshiki Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 zimáky mám sjeté po vzoru závodních slicků a v pátek mi má přijít letní obutí, takže já mám plán jasný. Mimo to přez týden jezdím nejdřív odpoledne a to už teplo je i dost nad 10°C, a o víkendu stejně někoho vždycky vezu, takže jezdím opatrně na důchodce Citovat
Medvěd Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Všech 5 aut, o které se starám bude mít zimáky cca do mých narozenin - přezouvat hodlám těsně před velikonocemi. Citovat
elton Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Přezouvat budu až v červnu před dovolenou. zimáky už jsou pěkně sjeté a tak je dorazím. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 jo kdybych věděl jaká bude zima tak ještě teď sjíždím 15\" Goodyeary UltraGrip 7+ vzorek byl před zimou kolem 4mm (nechal bych je i přes léto)a nekupoval bych nové zimáky Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Gabrieli mam dojem ze to mas cele nejake v hlave prehozene ... nechal bys zimaky i na leto ??? To jsem asi spatne precetl .... Citovat
Medvěd Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Tome-i můj bývalý chlebodárce kupoval na dodávky každoročně v říjnu zimáky a na těch se lítalo celej rok. Mohli jsme se vztekat, mohli se i rozčilovat, ale to bylo maximum co jsme mohli dělat. Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 no to je prece ale rozdil ... firemni a osobni-rodinne auto ... no tak ona uz ale potreba prezout stuj co stuj v pulce unora necemu napovida .. Citovat
Medvěd Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Vzhledem ke km proběhu firemní dodávky a rodinného osobního auta se mi právě jednání onoho chlebodárce zdálo velice nepochopitelné Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 já obouvám jednou ročně nové zimní v listopadu Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Tome: špatně si to pochopil,kdybych věděl jaká bude zima tak bych nedaroval kolegovi z práce pneu které měli cca 4,2 mm a vydržel bych na nich jezdit přes zimu i léto a sjel bych je celkem koment o půlce února komentovat nebudu každý přezouvá jak uzná za vhodné a podle počasí no tak ona uz ale potreba prezout stuj co stuj v pulce unora necemu napovida .. edit: zajímalo by mě,čemu to napovídá [upravil dne 12/3/14 15:18 od Gabriel 307] Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Tomu ze jsi nedockavec Ale nepreju Ti nic zleho, snad se \"Novinky\" myli a zadny navrat zimy se nekona Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 neboj jestli napadne a někam pojedu tak nahodím zimáky-nic se neděje,ale sjíždět zimáky když je na sluníčku +17°C nebudu mám je nové a při takových teplotách to ubývá z pneu asi dost rychle:grr Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Já už mám přezuto celkem dlouho. Proč sjíždět zimáky... Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 ....protože jsou úseky kde jsou povinné do 31/3 ? Citovat
koblih69 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 V tomhle počasí stačí pokud dáš do kufru řetězy. Citovat
gronholmm Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Dopravní značení Zimní výbava však zůstává nadále v platnosti. Obcím tak zůstává možnost regulovat dopravu na svém území. Tam, kde se dopravní značka objeví, zůstává nadále povinnost užití zimních pneumatik za každého počasí, tedy i v případě příznivých klimatických podmínek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.