radim.1008 Odesláno 17. únor 2014 Odesláno 17. únor 2014 To jsou nápady. Až se zima v březnu zeptá... Citovat
vendelinek Odesláno 17. únor 2014 Odesláno 17. únor 2014 Gabrieli,klidně,mouchy lítaj až se oteplí Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. únor 2014 Odesláno 17. únor 2014 207 pujde na letní kvuli parádě, páč pujde zřejmě do bazaru Citovat
koblih69 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Tak dneska ráno jsme oškrábal auto a v -3 vyjel do práce, cestou to kolem řeky kleslo na -5 tak to už je léto kdo ještě nepřezul je amatér Citovat
Guest servisman Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Zima se ještě ozve , já ponechám asi zimní i na zbytek roku při 4mm to nemá cenu ,pak rovnou koupím nový. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Já koupil na 15´zimáky nový poklice a auto pujde do světa s nima. Letní 17´půjdou do světa samostatně => že nepřezul Citovat
Guest minimaxa Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 To jsou nápady. Až se zima v březnu zeptá... v Květnu Citovat
koblih69 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Jojo v květnu, 10 let na Vysočině mě naučilo, že v květnu se ještě sníh ukáže Citovat
Guest StibTo Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Bože... asi tak ... se nekdo nemuze dockat Challengeru Citovat
Rejty Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Já mám letní celý rok:D ale přes zimu sem sundal Platiny kvůli prodeji a hodil letní plechy...sníh tu byl asi 4dny a mrzlo tak 15 dní a to sem stejně nejezdil Takováhle zima by mohla být pořád:D Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Jo, letos jsem zimní fakt k ničemu nepotřeboval. Ale kdy to budu přehazovat zpátky... asi až někdy bude čas. Citovat
Guest StibTo Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 ja bych urcite alespon do pulky brezna jeste pockal .... ale je to kazdeho vec Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 No do půlky března nebudu mít čas tutově, to mám na práci mnohem důležitější věci než přezouvat pixlu Citovat
Holland Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Já bych přezul, ale mě se vůůůbec nechce:mad::mad:asi sem chyt ňákýho tuleně Citovat
MirekCC Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Já jsem chtěl založit vlákno, ale bál jsem se, že mě tu ukamenujó, takže nejsem sám, kdo chce přezout, super :D:D Citovat
Haryk Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 už jsem si v Lidlu koupil pneu. utahovák, tak až bude léto v ,,září\" přezu ;)ju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.