skuci Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 jako hrůza... loni touhle dobou sem běhal po zahradě v kraťasech do půl těla, letos tam máme ve stínu zbytky sněhu... Citovat
Otan Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Já, počkám asi 14 dní. Zima je ještě tady a bude.:bojim Citovat
Mysak_Bob Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Uvidime, mozna jeste na sraz na Krivoklate necham zimaky. Neni kam spechat. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 ja budu asi dojíždět zimáky-uvidím v jakém stavu budou:myslim Citovat
skuci Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Co ti brání ? :D:D mno co mi brání...? použiju hlášku z jednoho filmu... \"Umrzaj mi moje rastafariánský kulky\" Citovat
odee Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Já už sem letos venku v kraťasách a tričku byl a ani zima mi nebyla, teď už sem ale zase výtáhl zimní bundu...někdo si z nás asi dělá šoufky:bacha Citovat
MilanF1 Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 U nás svítí sluníčko (vcelku intenzivně), dost to láká přezout, ale před hodinou padal sníh Citovat
odee Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 NOjo, no...zápaďáci...k nám o přinde odpoledne:D Citovat
Otan Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 http://www.novinky.cz/domaci/297591-na-letni-pneumatiky-jeste-neprezouvejte-vyzyva-ministerstvo-dopravy.html:papa:papa Citovat
KingSpade Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 vyzývat si můžou jak chtějí...zákon praví od 1. dubna letní Citovat
Guest servisman Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 ještě bude padati tak nemá cenu přezouvat,já se ještě venku ani nějak neohřál,teploty jsou tak max 8 °C v poledne to zimním ještě nějak neškodí,až bude okolo 15 je to něco jiné.S přezouváním ještě počkám 14 dní a pak uvidím. Citovat
MilanF1 Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Já to nevydržel a hodil jsem na auto letní, běda, běda, jest-li zase začne padat Citovat
Mysak_Bob Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 pokud dnes v noci a zejtra a pak jeste od uterka vecera do stredy nikam nepojedes, tak pohoda Citovat
MilanF1 Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Nezákonně možná pojedu zítra, pak mají orgány smůlu Já hlavně doufám, aby za 14 dní bylo slušné počasí. Citovat
Mysak_Bob Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Na zakon v tomhletom prdim, ale mam sebe a \"mysaka\" rad, a nerad bych prisel k nejake ujme. (Zimaky jsem pouzival davno pred tim, ze byla zakonna povinost). Jinak taky doufam, ze za 14dni bude lip, ale asi stejne jeste dorazim na zimnich (Jedovnice snad uz bude na letnich). Citovat
MilanF1 Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 To já taky používal dříve zimní, na sněhu s letními je o hubu, ty se prostě nezaříznou. Už si myslím, že by ta zima mohla jít do pryč ... snad nepřeskočíme jaro a nebude přímo léto ChouLu: Neboj, pojedu opatrně. Ta škarpa byla díky jízdě stylem \"rallye bez navigátora\" [upravil dne 30/3/13 18:27 od MilanF1] Citovat
Medvěd Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Zatím jsem nepřezul a ještě minimálně 3 týdny to se zimními hodlám vydržet (v půlce dubna mám akci v kopcích nad Chomoutovem a nechci dráždit chřestýše bosou nohou). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.