Šalda Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Hotovo, dokončeno, teď ještě nevíte jak lze aktualizovat ovladače?? Jinak už vše jde jak má, díky moc kluci;) Citovat
MotoMoto Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 určitě si udělej kompletní aktualizace win XP Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 No pokud na strankach HP novější ovladače nejsou tak nebudou ani jinde, takže je nech tak jak sou, zaktualizuj Windowsy a je to Citovat
Edison Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Radku.. to by ses možná divil... Kdysi jsem měl jeden IR port na USB. Ovladače u výrobce jen na win XP, ale já to chtěl pro Win 98. Kde myslíš, že jsem je našel? V ČÍNĚ... ;-) Ale jinak bych to viděl jako Ty... Zaktualizovat widle a nechat jak to je. Citovat
Šalda Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Ještě teď řeším jak aktivovat XP, mám přímo na PC nalapen ten product key, ale když ho tam dám, tak mě to píše že kód není správný. Nějak to nechápu. Nemohlo to být ve firmě třeba nějak zaregistrovaný?? Citovat
MotoMoto Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Ony XP měly přímou vazbu COA štítku na danou instalaci, tedy na CD s instalací. Takže pokud nemáš to správné a je určené pro jinou instalaci tak Ti to nepůjde. Jedině po telefonu přes aktivační linku a pozor na to zda to je OEM, ta umírá s daným HW [upravil dne 26/11/12 10:24 od MotoMoto] Citovat
koblih69 Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Vykašli se na COA štítek a najdi si jiný číslo [upravil dne 25/11/12 20:27 od koblih69] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Nesmysl, dej po telefonu a naťukej to do telefonu, pak natukáš co ti telefon řekne a jede to, pokud ne tak Koblih Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.