ChouLu Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Vzhledem k tomu, že se to nepřipojuje do zásuvky ale do krabice, tak se v elektrice hrabat bude. Tam nikdo \"bez papiru\" nema oficialne co delat Že je praxe zhusta jiná je druhá věc, bohužel už jsem pár zajímavých instalací viděl [upravil dne 17.5.13 17:40 od Vvitty] Dnešní normy už dovolují aby byl bojler do zásuvky... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 návod k obsluze a instalaci od bojleru na CD jsem ještě neviděl a obal CD jako záruční list no nová doba,ještě že nemusím instalovat nějaký program na ovládání bojleru do notebooku Citovat
MilanF1 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Jsem chtěl napsat, proč jsi nezajel rovnou do Dražic , nicméně koukám k nim na ceny a u nich je psáno 6 875 Kč Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 jj ,je to za kopcem ale tam jsou ceny někde jinde-koukal jsem na to;) Citovat
Otan Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 tak jsem lehčí o 5 149 Kč +2 200,-Kč práce,ale večer bude teplá voda to je ON http://www.kasa.cz/ohrivac-vody-drazice-okce-125-svisly/?kampan=602&utm_source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac http://www.eprovas.cz/katalog/ohrivace/elektricke/817843-drazice-okce-125-l.html Trochu lepší cena, ale zase jsi měl dárek.:papa Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 právě kvůli dárku jsem to tam koupil,aby měla manželka radost a na Čerňák to mám kousek Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 oživím téma. Aktuálně mi začal lehce chcát bojler Tatramat EOV 80, tedy jeho lehce starší dědeček https://www.abckoupelny.cz/tatramat-elektrick-svisl-ohva-vody-eov-80-trend/i92117-c1698?gclid=Cj0KCQiA8dH-BRD_ARIsAC24umbjlM2noUOuV0IcFa2TnPAIBoB9zWzXFSDH2xCXgVtimdv_xUVI36gaAhd0EALw_wcB . Teče to spodkem a rosí se mi šrouby, které asi drží toto: https://www.dilynakotle.cz/tatramat-priruba-ewh-286141_z3926/, ale tato je na EWH a já mám EOV. Ale možná by to vyřešilo jen těsnění: https://www.elektro-ivicic.cz/tesneni-bojleru-tatramat-pro-nerezovou-prirubu-6-otvoru-male-80-120mm-p298080/?gclid=Cj0KCQiA8dH-BRD_ARIsAC24umbzg0l0r4qyzZN6DRFysQRAVeukHvtNnUo300RMcbG1Cpj9T3tlqe4aAmlgEALw_wcB a když to budu měnit, tak předpokládám, že musím vypustit bojler, je to tak? Citovat
Agrafik Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 Vypustit určitě, ideálně do vany. A nemáš sežranou anodovou tyč?, pak to tam teče, protože z druhé strany závitu už většinou nic není. Pak ještě kolem topného tělesa, když ho prožere, protože už tam chybí ta anodová tyč. Já bych to nejdřív rozebral a pak nakupoval. Dave_k ohodnotil 1 Citovat
Dave_k Odesláno 12. prosinec 2020 Odesláno 12. prosinec 2020 A jseš si jistej, že to teče přírubou? Aby nebyla děravá nádrž a jen to po ní nestejkalo na tu přírubu. Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. prosinec 2020 Odesláno 14. prosinec 2020 dotahl jsem sroubeni a nic netece. tak uvidime Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.