OK406 Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Jedinou samolepku, co mám na autě je P-C;). Samozřejmě, ještě jsem zapomněl na emisn + technickou známku + MPZ CZ . [upravil dne 15/7/12 20:37 od OK406] Citovat
Péťa Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Jediná samolepka, která mi na auto smí je (kromě dálničních známek a podobných povinných označení) je D.A.S. Citovat
FrantaCV Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Taková nálepka pro mě máí stejnou informační hodnotu jako např. \"Školní autobus\" tedy NULOVOU. Jedu tak abych nikoho neohrozil - tedy ani sebe. Co mě ale dokáže vytočit, je označení \"INVALIDA\" který tohoto označení jen zneužívá. V rodině mají invalidního čelna s průkazem ZTP pro jehož potřeby byla tato vyjímka udělena, ale využívají resp. zneužívají toho trvale. Jen ve svém okolí jich znám 5. Citovat
Nanjua Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 S autoškolou jsem taky trpělivá. Obvykle za \"podivnou\" jízdu tohoto vozítka stejně může učitel, nikoli žák za volantem. Někdy jsou učitelé trpěliví a s žákem projezdí první jízdy na nepoužívaných cestách za městem. Někteří ale ženou žáky hned do provozu stylem \"však co, jsme přece autoškola\" a nezájem, že žák ani pořádně neví jak se rozjet. Ano, vážně jsou takoví. Zatím mám \"zadek\" taky úplně bez nálepek i chrom. nápisů, chtěla jsem sundat i lva ale toho tam \"prý\" mám nechat, tak tam zatím je. Chci dát klubový nápis na zadní okno ale zatím jsem se nějak nedovrtala. Uvidím co ten bude v ostatních \"vzbuzovat\":D Citovat
maturantka Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Podle mě si akorát klubáci všimnou, že jsi z klubu, ostatním to bude jedno. Stejně tak můj lyžař asi nikoho nezajímá. Dítě v autě mám po předchozím majiteli (naštěstí jenom samolepku :-D ) a je samozřejmě zevnitř pěkně plácnutá přes vytápění zadního skla, tak se mi do sundávání moc nechce. Jinak článek mě docela překvapil a dostala mě hlavně těhulka v autě, to jsem ještě naštěstí naživo nepotkala, už ze samotnýho slova těhulka se mi dělá špatně... Moc se mi nelíbí tohle vystavování fotek a jmen dětí všude možně, matky jsou děsně paranoidní, ale celýmu okolí sdělí o svých dětech kdeco všechno. A moje kamarádka má jména svých dětí vytetovaná na ruce, jak roztomilé (nebo aby je nezapomněla?) Citovat
Nanjua Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 maturantka : Souhlasím. K fotkám dítěte na autě ještě chybí adresa trvalého bydliště dětí a hřiště, kde se obvykle nacházejí. Připomíná mi to vystavování dětí na facebooku a připisování komentářů, které si ty děti snad nikdy nepřečtou :-). Ještěže nejsem v této době dítě. I když sázím na to, že moje máma je normální. Nálepku \"těhulky\" (taky to slovo miluju) raději nekomentuju, zatím jsem teda taky neměla to štěstí. Nicméně za nalepení této nálepky bych okamžitě brala papíry;) Citovat
Hadra Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Mamina má na autě...\" dítě v autě\"...dostala to k čemusi a chtěla to tam, tak jsem jí to tam nalepil. Jinak to pro mně nemá žádnou hodnotu....snad jenom když zaparkuju s jejím autem před supermarketem na značce vyhrazeno pro rodiny. Já mám rodinný sedmimístný auto a nálepku na něm nemám.....jo mám Metal Mulisha a 4SR ( značky FMX a hader pro motorkáře ). OFF topic...a co se tetování týče...zatím mám tetování s datem narození dcerky a synovo přibyde v zimě ( není to o vystavování a chlubení se, ale o tom, že jsou to moje děti a nikdo mi je neodpáře a znamenají pro mně nejvíc na světě a tímto je mám pořád \"u sebe\"). Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 K tym autoskolam. Nemam nic proti autoskole, pokial ide normalne. Mna instruktor ucil vzdy, neblokovat premavku ... Ked bola v meste 50 tka, chcel aby som siel 50, ked bola mimo mesta 90 tka, chcel aby som isiel 90 ... Nezdrzovat premavku ... Samozrejme, hlavne mimo mesta sa naslo dost vodicov,co nas predbehli, ale v pohode. V poslednej dobe sa stale viac stretavam s tym, ze mimo obce, kde je 90 tka, sa taha autoskola zo 70 tkou na tachometri, alebo si to šinie v meste na 50 tke 40 tkou idealne v lavom pruhu ... Citovat
švejk Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 no, ta 3.0 je z nejake 30km/h na 80km/h celkem hned, takze predjizdeni autoskol necini problem ale mentalky (typicky s vylitanou BMW 3 a od pohledu s jeste mokrymi papiry), co jezdi autoskole na kufru, nebo jsou schopni to tam tomu \"chudakovi\" poslat primo pred cumak bych kopal do riti Jinak tyhle samolepky ignoruju, stani na parkovistich nevyjimaje. Jak psala maturantka.. proste to tam kdysi davno nekdo nalepil a pak uz proste nesundal a tak bude samolepka jezdit az do roztrhani tela, nez to auto nekdo nezhodi ze skaly. Citovat
parlament Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Ako bezdetný sa nechcem prehnane vyjadrovať,ale článok je..no,poučný.Pobaví ma nálepka Invalid na Hummer H1.Autoškole zlobu nerobím a za hrozbu považujem za volantom uja v klobúku,alebo čapici.Tých sa snažím bezpečne zbaviť. ..a maturantka,lyžiara by som si ja všimol:D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 PS: K invalidovi Kto byva v Trnave, tak bezne parkuje pred OC Galeria vedla vchodu na invalidnom mieste Biela Bmw X6 s invalidom za sklom Citovat
marko306 Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Nečítal som to celé, ale malú trojuholníkovú nálepku dieťa v aute som mal zatiaľ na každom aute a aj teraz mám a hotovo. Citovat
robozv Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Takže mi nedá napísať niekoľko písmen na tuto tému. Neviem prečo ste na nálepky tohto typu tak pobúrený. Každý si nalepí na auto asi to čo sa mu Pači alebo ako to uzná za vhodne. Nálepku dieťa v aute som mal na 307ke a plánujem aj v blízkej budúcnosti si ju nalepiť aj na nove auto a prečo? Lebo! Už iba možno preto že keď niekto uvidí toto označenie „MOŽNO“ to v ňom prebudí nejaký rešpekt že v aute je dieťa alebo malé deti a bude opatrnejší ale to záleží na každom osobite. Názor typu aha vidím nálepku dieťa v aute a teraz budem čakať či neurobí prudký pohyb odsudzujem pretože žiadna nálepka ani upozornenie na aute neoprávňuje vodičovi správať sa inak ako mu ukladá vyhláška a správanie sa za volantom auta. Deti majú byt riadne pripútané v sedačke, taktiež neparkovanie pri obchoďáku vedľa auta s takouto nálepkou prečo? Lebo aby mi decka nebuchli dvermi do auta? Hoci kto mi môže buchnúť do auta! V apríli som bol na kamošovom aute na maratóne chalanisko mu oškrel zadný blatník, nárazník a rozbil svetlo – na otázku či mu neje.. chalanisko povedal že môže byt rad že sa mu to nestalo pred obchoďákom lebo tam by ani nevedel kto mu to spravil. No a takýto sme mi spoluobčania vrúcny voči ostatným. LobkO vieš koľko takýchto invalidov behá po Slovensku? Chcel by som pre zaujímavosť vedieť koľko X6 je napísaných na súkromné osoby Citovat
švejk Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 u nas jsem videl i \"invalidu\", jezdiciho ve ferrari by me zajimalo, kam naklada vozik, resp. alespon uklada hulku a vubec do toho auta leze kdyz deda ma pomalu problem vystoupit z mojeho coupe a to ani nema invalidu Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 robozv, ve me ta samolepka dite v aute pusobi tak, ze se mam napozoru, a chci byt od nej co nejdal, jakymkoli smerem. Protoze v tom vidim zenskou, ktera ridi automobil, mezitim se venuje vriskajicimu diteti, nevenuje se provozu a svemu okoli.... Citovat
robozv Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Scratch jasné môzeš mať pravdu a určite aj máš, ja som písal môj osobný názor na toto vlákno Citovat
Gabriel 307 Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 taky mám samolepku na autě autem jezdím většinou já a lepil jsem ji s vědomím,že možná bude někdo brát ohled na to že vezu prcka a že bude ohleduplnější a nepojede jak prase Citovat
elton Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Většinou se věnuji řízení a nesleduji nějaké nálepky. Vždyť člověk si ani nevšimne nálepky, když kolem proletím:aut Citovat
Judes Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 robozv, ve me ta samolepka dite v aute pusobi tak, ze se mam napozoru, a chci byt od nej co nejdal, jakymkoli smerem. Protoze v tom vidim zenskou, ktera ridi automobil, mezitim se venuje vriskajicimu diteti, nevenuje se provozu a svemu okoli.... A práve ku tomu účelu to slúži, Robo to krajšie rozpísal . Citovat
Guest Scratch Odesláno 17. červenec 2012 Odesláno 17. červenec 2012 takze by si to povinne meli lepit duchodci, melnicaci, kladenaci a ja nevim kdo jeste. Clovek ma cucet na provoz, nejlepe jeste pred auto, za kterym jede a ne cucet po samolepkach. A kdyz cucet po samolepkach, tak klubovejch Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.