MrChodny Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Radek Hurvajz: asi to není úplně ono, ale díky za tip na hodně dobrý soundtrack. Sunshine mám rád, ale nikdy sem nepátral po soundtracku. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Tak to ti mužu doporučit toho víc, např Klaus Doldinger, Hans Zimmer Citovat
MJSytic Odesláno 30. červen 2012 Autor Odesláno 30. červen 2012 JJ, tyhle páni opravdu vědí, co dělají Jak jsem psal výše - tu písničku znám, ale odkud nevím - prostě budu pátrat, dokud na ní nenarazím Citovat
MJSytic Odesláno 3. červenec 2012 Autor Odesláno 3. červenec 2012 Marcel00: Tak jak? Asi nic, co? Citovat
MJSytic Odesláno 3. červenec 2012 Autor Odesláno 3. červenec 2012 Y2K: To tvoje je brnkačka To jen já musím mít takový \"jobovky\" Citovat
Dadadavid Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 Já tam dostal tuhle odpověď Chords sound same as in John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor), some remix maybe? Citovat
go.play Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 Dadadavid: zrovna jsem to sem chtěl napsat, že ti tam někdo odpověděl tímhle Citovat
MJSytic Odesláno 3. červenec 2012 Autor Odesláno 3. červenec 2012 Hmm, co se dá dělat Ale i tak moc děkuju za snahu a ochotu pomoci Prostě budu pátrat dál a buď na ní zapomenu a nebo na ní náhodou někdy narazím Citovat
go.play Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 si mě tak zblbnul, že mám na YouTube otevřený tři okna a poslouchám je pořád na přeskáčku a už jsem z toho tak zblbnutej, že mi to přijde vše stejný a ani už nevim co hledám a jestli to není ani jedno z nich, tak je to sakra podobný Citovat
Marcel00 Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 go.play tento styl to urcite nieje... ale hladam aj ja bo i mne sa velmo paci Citovat
MJSytic Odesláno 3. červenec 2012 Autor Odesláno 3. červenec 2012 Je to spíš něco z téhle vody říznutý tímhle Citovat
MJSytic Odesláno 11. srpen 2012 Autor Odesláno 11. srpen 2012 Tak tohle už považuju za provokaci Zase ten samej ... Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Na Country rádiu jsem tento týden slyšel několikrát písničku s nádherným veršem - \"a nedělej hned brikety, zkus nejdřív bramborák\". Bohužel vůbec netuším, kdo tu píseň hraje ani jak se jmenuje, ale fakt se mi líbila - pomůže někdo z webových mágů? Citovat
koblih69 Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Strejda Google říká, že by to mohlo být tohle: http://www.volupsije.com Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Dík - ale v seznamu textů jsem jí nenašel Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Meďo tak zkus tohle - http://www.volupsije.com/napiste-nam/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.