Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčky v P307


pipko

Recommended Posts

takze zhanam tieto packy ak by niekto mal na predaj

Lava zapinanie obidoch hmloviek bez automatickeho zapinanie svetiel

prava s palubnim pocitacom bez automatickeho zapinania svetiel

ovladac radia (komu zostal po instalacii /

ovladac tempomatu (to asi nebude mat nikto( ten starsi typ

viem ze sa daju kupit nove ale ak by ich nahodou niekto mal tak sa ozvite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dnes mi tvrdil kámoš že někde na netu vyčetl, že ty páčky měněj i po záruce bezplatně, neb si jsou frantíci vědomi výrobní závady. A zřejmě jim to připadá levnější, než měnit výrobu. Ale neví kde to četl - prý snad nějaký auto moto speciál. Já mám v autě již třetí blinkry a úplně nanic. Začlo to po třech nedělích znova a to jsem s tím jednal jak po másle.Lepší varianta by byla kdyby se to nevracelo vůbec ale tohle je na palici.Ta hmotnost páčky by mohla mít skutečně vliv - všechny blinkry zlobily vždy jen do leva (z pravého na levou) Doprava - nahoru to neskočí nikdy. A fakt je, že nové blinkry jdou více ztuha a po po chvíli to změkne jak tvaroh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to celkem pakárna, pořád to hlídat. Už se mi kolikrát stalo tady po Praze, že na mě ostatní troubili, že blikám. Projel jsem před tím křižovatku a a blinkr se mi místo vypnutí přepnul na druhou stranu. Když si toho člověk nevšimne, tak to může být klidně i nebezpečné. Představte si že další křižovatku projíždíte rovně a přitom blikáte do leva. Protijedoucí auto, které taky z jeho strany odbočuje doleva automaticky bude pokraovat v odbočovábí a ..... BUM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já už páčky měnil a dělá mi to znovu. Zatím jen u opravdu ostrých pravých zatáček se po srovnání přepne blinkr do polohy odbočování vlevo, ale je to nepříjemné.

Když jsem tam měl muziku a poslouchal jí hodně nahlas, tak jsem se toho ani nevšiml. Chce to dávat veliký pozor. Je to totiž až životu nebezpečné!!!

Vemte si, že projedu zatáčku doprava, blinkr se mi po projetí přepne do polohy doleva a já na další křižovatce pojedu rovně, kde čeká v protisměru auto na odbočení doleva (z jeho strany)! To znamená, že já ač jedu rovně, blikám, že odbočuji doleva a tudíž se protijedoucí auto rozjede a odbočí také doleva. Pak už jen rána a v lepším případě si rozbijete jen auto!

Podle mě by Peugeot měl rozhodně 307 s touto vadou stáhnout do servisu a vymyslet jak to opravit!!!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

Tak jsem musel po čase zase řešit problém přeskakování páčky blinkrů, protože to zas začalo zlobit. A tak pro vás odvážné, co si troufáte to rozdělat, přidávám pár postřehů.

Ta páčka měla poslední dobou nějako větší vůli, i ve vypnuté poloze. Tak jsem si říkal, že buď je ten bílý čudlík zas o kus víc ojetý, nebo se unavila ta pružina, co na něj tlačí. Tak jsem to rozdělal, ale ještě jsem si zkomplikoval život tím, že jak jsem rozdělával ten kloubek, tak jsem nechtě vytrhnul ty kablíky z páčky. Naštěstí jsou na konektor, tak to jde jen nasunout zpět. Jen ten konektor je hodně hluboko v páčcea ta nějak nejde rozdělat. No nic, zjištění bylo, že je ten čudlík asi zas trochu víc ojetý a pružina taky moc netlačí. Ale hlavně na té páčce je takový zobáček, co drží ten bílý čudlík, aby moc nevyjel z té vodící drážky v páčce. A v tom jsem odhalil velký problém. Proto jsem na tom čudlíku upravil drážku, do které zapadá ten zobáček páčky, tak, aby čudlík mohl z páčky víc vyjíždět. No a preventivně jsem ještě tu pružinu trošičku natáhnul. No a to je celé.

Snad jste to z mého složitého popisu pochopili. Teď su jen zvědavej, jak dlouho to vydrží, než se zas ten zasr..ej bílej čudlík ošoupe.

foto páčky

[upravil dne 4.8.06 milda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

Tak jsem další \"postiženej\"! Já mám problém v tom,že když dám blinkr doprava,tak se zapnou dálkový světla a nejdou vypnout dřív,než nezruším blinkr !!! V servise si řekli cca 15 000 Kč !! Asi to taky \"kuchnu\"!:grr:(

Jo, kuchni to, protože to nebude moc vážná závada. Je tam na té páčce jen takový plíšek, z kterého jsou udělané čtyři kontakty, co se spojují s dráhami na plošném spoji. foto No a ty dva krajní se dotýkají při zapínání dálkových světel. Jeden je na světelnou houkačku a druhý na trvalé zapnutí/vypnutí dálkových. Tak předpokádám, že ten pro světelnou houkačku bude víc vychýlený, než by měl být a při zapnutí blikačů se dotýká. Tak by ho mělo stačit jen trochu porovnat. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...