Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Došel benzin a už nestartuje 406 2.0i 16V 1996-zjištěno+OPRAVENO


OK406

Recommended Posts

Jen jsem zapoměl dodat. že v dolní části rozvodů byli v rozvodovém řemenu ,,oholené\" zuby a to 6 ks.

Jinak materiál: rozvodový řemen : Dayco, vodící kladka SNR, napínací kladka SNR, vodní pumpa (není v dodáku uvedeno).

[upravil dne 21/6/12 21:35 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem nepojízdí. Je pravda, že jsme byli s Straki007 domluveni na sobotu, ale sám má problém se svým autem = prasklá hlava, co mi psal v SZ, ale zase slíbil, že by se mohl dostat ke mě během týdne, takže snad dojede a 406 bude pojízdná. Co se týká příčiny, tak to nevím, kde se stala chyba. Jen jsem zvědavý na finance.

Věřím Strakimu007 (jak jsem již psal několikrát) a 406 bude opět pojízdná. Samozřejmě, že budu informovat. Díky za optání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pane.

Tak ja mam palici dole.

Zitra jde na mereni a pokud neprojde tak kupuju novou.

Pocitam u tebe cca streda ctvrtek pokud vydrzis.

Nectu tady cele vlakno ale jenom SZ a telefonaty takze nevim co vse se tady probira no vypada to tak ze se utrhal klinak a vletel do rozvodu.

No uvidi se az se to rozdela.

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v sobotu v 13:45 hod. přijel ke mě Straki007 a pustil se do práce na motoru RFV mojí 406. Diagnóza byla velmi krutá. Po kontrole vše, se pustil do demontáže hlavy motoru. A příčina všeho je opravdu nezvyklá a ani b to nikoho nenapadlo !!! V rozvodovém prostoru je plast, okolo kterého vede rozvodový řemen. Kousíček plastu se odlomil (příčina se neví?!!!) a o něj se začačal obrušovat rozvodový řemen. Další příčina byla v materiálu a to přímo v excentrické kladce SNR, kde se ohl šroub, který zapříčinil vyosený rozvodového řemenu. I když vše bylo nové a namontované dne 31.7.2011 + mám i fakturu, tak reklamaci nevím, zda-li bych uspěl. Takže hlava motoru šla ven. Po vyndání straki007 zjistil, že je poškozeno 8 ventilů a nebude třeba jiná hlava, jen se dají nové vently (16 kusů) + další věci. Vyndaly se hydroštěly a hlavu si straki007 odvezl ve své 607. Nutno podoknout, že to byl přímo koncert a i čest pro mě i švejka, který byl u mě, být při práci se straki007.

Tolik zatím v promlébu. Více až zase příště, asi ve čtvrtek 5.7.2012, kdy by měl přijet straki007. Co se týká cenových položek, tak uvidíme. Jinak motor jiný nemá cenu dávat a ani by si teo nevyplatilo, jelikož by se stejně museli dělat rozvody apod. Ještě musím koupit chladící kapalinu + destilovanou vodu, jelikož se vypouštěl chladici systém. Ze všeho se dělala fotodokumentace.

Zde je víník všeho a to plast v rozvodovém prostoru. Je i detailně vidět, kde došlo u ulomení. Bohužel, příčina se neví:

post-7387-14109625309834_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...