Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám práci kde nechtějí praxi...


Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,už mi leze pomalu ale jistě na nervy to,jak všude chtějí praxi..vzdělal jsem se a přijde mi že k ničemu... No,mám teda výuční list mechanika,dále maturitu v oboru Dopravní provoz a Logistika,řidičák B,C,profesní průkaz,dopravně-psychologické vyšetření,znalost aj-středně pokročilý... Flexibilní,spolehlivý a zodpovědný.. na práci mám jen požadavek buď ubytování v místě zdarma a nebo proplácení jízdného... Tak příliš nedoufám,ale kdybyste věděli o něčem,tak napište,za optání přece nic nedám...

Odesláno

gronholmm::super:super:super

Mam praxi 14 let a tohle jsem si nedovolil nikam napsat a ne jeste pozadovat:D:D:D

Davide mas jednu moznost.Jit delat kamionaka mezinarodne a spat a bydlet v kabine.A bylo by vse naprosto v poho.

[upravil dne 3/6/12 20:38 od straki007]

Odesláno

No nám platili, když jsem musel do práce (řidič kamionu) mimo základnu (Pardubice), například do Brna nebo kamkoliv jinam, tak nám propáceli cestu.Jinak asi :bojim:bojim

[upravil dne 3/6/12 20:39 od davidekcz]

Odesláno
gronholmm::super:super:super

Mam praxi 14 let a tohle jsem si nedovolil nikam napsat a ne jeste pozadovat:D:D:D

Davide mas jednu moznost.Jit delat kamionaka mezinarodne a spat a bydlet v kabine.A bylo by vse naprosto v poho.

[upravil dne 3/6/12 20:38 od straki007]

Jo tam se dá vegetit :D

Odesláno

Já ani nikdy to štestí pracovat v místě bydliště neměl,dojíždím od počátku mého pracovního procesu...Jo,zprvu jsem vstával až v 5:30,ted mi rána začínají v 4:30...A nikoho nezajímá,odkud,jak daleko dojíždíš...ani jestli jedeš v létě,nebo za vánice,kdy třeba není protaženo...:papa

Odesláno

ubytování zdarma? dneska už zadarmo ani kuřata nehrabou. Možná bys dostal nějakou buňku na ubytovně když bys dělal někde na stavbě. A proplácení cest záleží na dohodě se zaměstnavatelem. Případně kdybys dělal na sebe tak bys to fakturoval. Lidí co sháněj práci je spousta, a těch, kteří se přizpůsobí víc než ty po těch spíš půjdou.

Ono bez praxe mít takové nároky mi přijde padlé na hlavu... Ale je to jen můj názor. Dojíždim do Prahy a nikdo mi to taky neproplácí. Ale já jezdim vlakem, to je přeci jen o chlup levnější. Zatim.

Bez praxe to prostě tak jednoduché nebude a na tyto požadavky ti jen tak někdo nepřistoupí... Hodně štěstí! a držim palce aby se kdyžtak zadařilo ;)

Odesláno

to Dadadavid : máš \"C\"éčko...a bydlíš kousek od H.K.,Pardubic,Chrudimi...všude tam jsou kasárna....Zkus armádu,ta nabírá furt a řidičů nebude mít nikdy dost,tot má rada...Vím,že mnoho kluků bez řidičské praxe nabrali.A tuším,že tam byl i nějaký náborový příspěvěk.

Odesláno

tak přispěji taky :P dělám ve fabrice a fabrika po roku od nastoupení měsíčně přispívá na dopravu do zaměstnání každému zaměstnanci(cca 180 lidi) 650,-Kč/měsíc

jsem operátor výrobní linky

a teď do mě :aut:aut:aut:aut:aut

Odesláno

jakou máš představu o výplatě,nebo za kolik čistého jsi schopen dělat,věděl bych o manuální práci kde by ti platili i náklady na dopravu na místo práce,ale nesmíš se bát dělat rukama...:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...