Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RJ 607, kde presne ich najdem? Rada na demontaz?


crazybiker

Recommended Posts

Ani sa nedivim že odchadzaju, riadiaca jednotka je na pravo pri pohlade na motor z predu, pod plastovym krytom. Ani sa nedivim preto ze stekajuca voda z kapoty tecie rovno na nu, je tam sice ten spominany plastovy kryt ale ziadna slava to neni :nevim ja som ju menil tiez, bola tzv.utopena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlho hladam po tej spravnej 607,tato by mi vyhovovala,len je s tym tento problem :-S a najdolezitejsie, s jednou ranou dve muchy, predam volvo a kupim 607 :-D A bol som zriesit u nas v nz mi to chalani daju dokopy, len musim vediet presne vsetko :-S co z dialky mi moc nepomoze :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kraaaso.

Co toto je???

Porad nechapu co dokazes tim ze vyberes jednotku....

Jako priklad:

Ja budu prodavat sve auto a prijdes si ho koupit ty.A zacnes se hrabat pod kapotou a hledat jednotky.

Tak bych ti tu kapotu zavrel a pekne te vyprovodil pryc.

Pokud auto jezdi tak neni duvod ze odejde jednotka.

A pokud ano tak co.Mze za to byvaly majitel nebo kdo??

Pokud nechces aby ti odesla jednotka tak si kup nove auto ktere bude v zaruce a nemusis to resit.

Skonci ti zaruka a auto prodas.Koupis si potom opet nove.

Uz vidim jak toto vlakno dopadne.

Zas same haneni PSA a jake jsou tam kurvitka......

Byt moderator tak tohle vlakno zamknu raz dva tri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki007- nic v zlom, tebe sa lahko rozprava ak si mozes dovolit 2.7 ;).Nevidel som to auto, a ked uz tam dojdem tak jednoducho chcem to uz aj riesit, auto ma vytopenu RJ (podla reci majitelky) U nas v NZ mi to chalani vedia dat dokopy, ale musim zistit ci BSI alebo vlastne ktore odislo, a ja na PSA tazko budem nadavat ked ma predaj pouzitych ND na PSA ako tak zivi ;). Dohodol som sa aj na vymene za moje doterajsie vozidlo, co vlastne je len pre mna plus, nemusim predavat a zbytocne cakat, tym padom je to ok, ovsem ak to auto stoji za ho.no, tak to nebudem riesit.... chcel som polohy RJ, ale nejak nikto nekonkretizoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,mate pravdu, zle nahodena otazka, jednoducho auto bolo v lakovni,kde nasledne hosi vytopili RJ :-S tolko viem a nejak aspon teoreticky sa chcem pripravit aby som zas dlho nehladal... chalan v servise mi hovoril ze kludne to moze byt BSI, ak malo odmontovane skla pri striekani a nasledne im zatieklo do auta, ze kludne sa to mohlo stat.... :myslim Zatim som nevlastnil 607,takze neviem kde co sa najde, BSI by malo byt pod volantom, RJ motora? Prevodovky? Ktore mozu byt pri naslednom zle odhadnutej situacii vytopit?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto do ktoreho natiekla voda a ani nevies kam vsade by som urcite nechcel...

to nevesti nic dobre a neznamena to ze ak to dnes funguje ze po cca pol roku

sa nevyskytne nieso nove... napriklad na podlahe vozidal mas \"gyroskop\" (ja to tak volam)

satelity kvoli bocnym narazom... jednotka ABG na podlahe pod stredovou konzolou

...vies...

ked nevies kolko vody v nom bolo asi by som sa na to zdaleka vyprdol.

a este k tomu komplet prelakovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...