martinakyp Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 Ony odchází prý dříve kvůli váze vozu.-2100kg. Přeci jen 207 je o dost lehčí.. Pak je těch 50ti km ještě v normě..;) A,ted jsem mluvila s chlapem,co má 3008 a ten mi říkal,že mění po 10tis km kotouče i desky..:-( Jinak,ta barva,co má tvůj P se mi strašně líbí. A,vůbec ten facelift se jim povedl. Jenže,mm už o P nechce ani slyšet:-( Citovat
robozv Odesláno 2. září 2012 Odesláno 2. září 2012 Ony odchází prý dříve kvůli váze vozu.-2100kg:myslim to akoze auto ma hmotnost 2100kg?? mozno celkova hmotnost, pokial viem moja ma 1400kg a diesel bude nieco podobne. Elektrony sa aj mne spinia nadmerne takze pocitam ze platnicky vydrzia aj mne cca tych 40 000km. Na 307ku som menil za ATE a bolo to lepsie myslim ze sa tak kolesa nespinili. [upravil dne 2.9.2012 09:28 od robozv] Citovat
matii Odesláno 2. září 2012 Odesláno 2. září 2012 Koupil jsem na předek ty ATE v keramice (1700Kč) a daleko míň se špiní hliníková kola. Oproti zadním, kde jsou ještě původní BOSCHky je to jak nebe a dudy. Citovat
matii Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 otazka ta keramika nebude piskat?? Už mám na nich asi 6 000Km a spokojenost. Podle zkušeností pískají spíš ty levné ... hlavně Ferodo. Citovat
robozv Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 otazka smerovala k tomu ze ked som mal 307ku a este origo platnicky z nicoho nic zacali piskat ako vlak tak som ich menil za ATE a boli aj lepsie a zivotnost bola tiez lepsia Citovat
Ajap Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Já jsem nedávno měřil přední kotouče, podle obvodové hranky je opotřebení cca 0,8mm. Funkční tloušťka by měla být 2mm, najeto mám aktuálně něco přes 34tkm. Takže těch 70-80tkm by kotouče vydržet měly a to jezdím opravdu dost po městě. Citovat
martinakyp Odesláno 11. září 2012 Odesláno 11. září 2012 robozv. Tak jo.. celková hmotnost je 2100kg,ale provozní je 1515kg u 1,6 16V.No a já,když tam naložím celou rodinu+ autosedačky,nákup,tak mám těch 2100 určitě. To opotřebení je závislé na váze vozu. To ti řekne každý mechanik stejně,jako to sdělili i mě. Je to stejné jako u lidí. Já se svými 50kg mám boty třeby 8 let,než se rozpadnou. Chlap,co má 150kg je oddělá za rok:D Citovat
semik11 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 Nejak jsem vam zapoměl napsat jak jse dopadl v servise se zarukou na predni kotouce. Tak trochu jsem to ocekaval: Zaruka neuznana:grr pry je to bezne:o opotrebeni.V servise mne obratem zdelili ze za 15tis. Kc mne predni kotouce vymneni. Coz jsem odmitl:P. Cena ND je kolem 6tis a vymnenu zvadam sam doma. Takze mne to vyjde na mene nez polovinu nez v servisu:D. Citovat
koblih69 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 No to chápu, ale je to hrozná raketa. Napiš Badisákovi bude to cca za 1/2 Citovat
koblih69 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 nebo se koukni na net a nebo ti je za 6000,- prodám i s montáží - nemáš to tak daleko Citovat
Ajap Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Známý má na 308 najeto přes 100tkm a má kotouče i desky pořád původní. Ale jezdí takovým stylem, že jinej známej povídal, že když ho kdysi někde potkal, tak se málem vyboural, protože ho chtěl místo předjíždění objíždět - prej myslel, že stojí Citovat
Ajap Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Tak už došlo i na mě, dnes jsem se na prohlídce při 50tkm (mám to trochu posunutý) dozvěděl, že max do 10tkm je třeba vyměnit kotouče i desky. Měřil jsem kotouč od hranky a z těch funkčních 2mm je už fakt cca 1,75mm pryč. Sice to brzdí jak hrom, ale moc to teda nevydrží... Citovat
koblih69 Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Jako že při najetých 60ti tis jsou kotouče pryč? No to je teda nářez Citovat
JendaB Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Taky jsem měnil na 60tis. km desky a kotouče. Citovat
koblih69 Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Destičky budiž, když bude divočit tak těch 60 tis. odpovídá, ale kotouče? To je spíš na reklamaci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.