Pacho69 Odesláno 26. červen 2015 Odesláno 26. červen 2015 No to tedy po tom, co zkontroluje nádržku Citovat
Weri 605 Odesláno 26. červen 2015 Odesláno 26. červen 2015 No muži... off topic... Do pokecu s vámi...! Tady se řešej chlapský záležitosti.. Takže k tomu oleji - bude vyhovovat filtr Mann..? A aditiva poďte řešit do aditiv, ať z nás někoho neklepne .. Citovat
Pacho69 Odesláno 26. červen 2015 Odesláno 26. červen 2015 Pokud má MANN správný rozměr, bude vyhovovat. Originály jsou tuším Purflux. Citovat
Návštěvník Odesláno 19. říjen 2015 Odesláno 19. říjen 2015 (upraveno) Ahojte pažoťáci: bude mi na 5008-ku, 1,6 HDI 84kW pasovat tento filter? http://www.motorovy-olej.sk/search-engine.htm?qm=2&q=1%20457%20429%20238 A kolko L oleja mi tam vojde? Je pravda, ze nieco medzi 3,5-4 L ? Dakujem za radu Upraveno 19. říjen 2015 uživatelem Návštěvník Citovat
ozzy56 Odesláno 19. říjen 2015 Odesláno 19. říjen 2015 bude, filtr jde tím výstupkem do motoru, nakonec se dívej, když to budeš demontovat kup si kanystr 5 litrů,při výměně myslím 4.25 litru, ale to není důležité--olej při výměně přece dolíváš podle měrky po demontáži starého filtru se podívej na průměr O kroužku na víku filtrboxu--stalo se mi u filtru Mann, že byl tenčí než origo a samozřejmě to pak teklo... Citovat
Návštěvník Odesláno 21. říjen 2015 Odesláno 21. říjen 2015 ozzy a este otazka....existuje filtzer Purflux, ktory ma na boku take vystupky a vyska je 107mm: http://www.sogefifilterdivision.com/BI/PFX/GB/L343A.html a ten, na ktory som sa pytal vyssie a ten ma 99mm: http://www.motorovy-olej.sk/search-engine.htm?qm=2&q=1%20457%20429%20238 KTORY JE SPRAVNY? Citovat
Jirous Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 Ahoj, Měnil už někdo kabinový filtr já jo a docela je to pakec . Citovat
Weri 605 Odesláno 2. prosinec 2015 Odesláno 2. prosinec 2015 No "já" taky.. Můj servisman zvládne snad fšecko.., ale tohle prý nedal a někam to vezl... Měl k ruce ten návod co je ve filtru Mann, ale je to na úplně jiný typy aut... Neptala sem se na detaily.., ale asi je to fakt na vyvětrání... kdyby se uděál ňaký manuál.., určitě by to stálo za přečtení..., ale asi rači jinam než do oleje... Citovat
ozzy56 Odesláno 3. prosinec 2015 Odesláno 3. prosinec 2015 zadejte v Youtube něco jako výměna filtru kabiny (samo anglicky , zvládnu to i já, takže nou problem ) a jsou tam podrobná videa pro výměnu... Citovat
Dodo1976 Odesláno 3. prosinec 2015 Odesláno 3. prosinec 2015 Sorry za OT. Zde je ta výměna kabiňáku: https://youtu.be/6ZwXOO7Q8eo Citovat
Pacho69 Odesláno 3. prosinec 2015 Odesláno 3. prosinec 2015 Přidávám dva manuály. MAN a originál purflux. Je to tak na půl hodinky. 0_VymenaKabinovyFiltr_5008.pdf 0_VymenaKabinovyFiltr_5008_Purflux.pdf Citovat
Jirous Odesláno 7. prosinec 2015 Odesláno 7. prosinec 2015 To bych chtěl vidět kdo to po prví vymění za 1/2 hoďky a to podle toho rozmazaného návodu co byl k filtru. Tak bych mu Citovat
Pacho69 Odesláno 7. prosinec 2015 Odesláno 7. prosinec 2015 Koukal jsem, že servis na to má 20 minut normočas. Já to měnil, za cca 3/4 hoďky, ale spíš proto, že jsem vypucoval a vydezinfikoval vše, na co jsem viděl a dosáhl... Citovat
ceskolipak Odesláno 18. září 2016 Odesláno 18. září 2016 Rád bych se zeptal .... Mohu do své 5008 r.v. 2010 , 1.6Hdi s FAP použít tento motorový olej? A kolik litrů se tam má dát ? Total Quartz INEO MC3 5W-30, 5L A ještě jaký konkrétní olejový Filtr mám zakoupit? V Autokelly mají více druhů a nejsem si jist jaký koupit .... Předem dík Citovat
ozzy56 Odesláno 18. září 2016 Odesláno 18. září 2016 můžeš, vleze tam nějak ke 4 litrům, při výměně kontroluj stav podle měrky v motoru, kup si 5 litrový kanystr--i na případné dolívání přesný filtr zjistím podle VIN Citovat
ozzy56 Odesláno 18. září 2016 Odesláno 18. září 2016 (upraveno) proč nee?? http://www.oleje-pema.cz/motorovy-olej-total-quartz-ineo-mc3-5w-30-1l_33618.html není žádný důvod, proč by se nemohl používat i v našich motorech (PSA) Upraveno 18. září 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
ceskolipak Odesláno 18. září 2016 Odesláno 18. září 2016 před 5 minutami, Agrafik napsal: Tam patří Ineo ECS, ne Ineo MC3. Já měl za to že stačí dodržet normu ACEA C2 nebo C3 Citovat
Agrafik Odesláno 18. září 2016 Odesláno 18. září 2016 Třeba jo . Pokud podle ACEA, tak má Ozzy56 pravdu. http://www.total.cz/automobilove-oleje/objevte-nase-vyrobky/automobily.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.