jojo_benco Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Ahoj, Chcel by som sa spytat, ako su vase 308 na tom s poruchovostou a kolko mate cca km na aute. Toto vlakno ma napadlo, pretoze mi pride, ze toho na tom mojom aute uz bolo celkom dost… ( Cize v sucasnosti 80k km Poruchy a zavady: 20k km vymienane zadne sklo (bola tam pretrhnuta tesniaca guma, vymenene na zaruku) 30k km prave predne lozisko (vymenene na záruku, auto nemalo ani rok) 70k km spojka (platene zo svojho. Nechcem hovorit koho to bola vina, ale toto bolo prve auto na ktorom som to musel absolvovat…) 80k km motorcek ostrekovacov (opravene/vymenene v ramci zaruky) 80k km lavy predny cap riadenia Veci ako ziarovky, platnicky... neriesim. Zaujimaju ma skor věci, ktore sa az tak často nemenia a uprimne, na niektorych autach ani raz pocas zivotnosti Citovat
penca Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Cca 10tis.km výměna těsnění oken na PP,LZ a PZ dveřích(při otevření a zavření oken se skřípalo těsnění nahoře ve dveřích z venku)na záruku,výměna pravého stěrače,nějak prapodivně mlátil o sklo,když se vracel,dělalo to v podstatě od začátku,ale záruka nehrozí,cena drsná,kdybych to věděl,tak jsem ho koupil jinde. Citovat
olda Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Mám najeto asi 92 000 a byla svolávačka na nějaký ventilek na brzdách,jinak mimo běžného servisu nic,musím teda zaklepat:papa Citovat
matii Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 48 000 Km zatím bez sebemenší poruchy vyžadující servis ťuk, ťuk, ťuk. [upravil dne 23/2/12 18:41 od matii] Citovat
koroner Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 První rok asi jen 3 závady 1)čidlo teploty, 2)polepy na zadních dveřích, 3)začala drnčet roleta střechy. Za to teď poslední dva měsíce 7x v servisu už jsem vcelku dost nas**nej. Citovat
robozv Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 u mna vsetko OK auto mam 3 mesiace a 4600km Citovat
olda Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Trošku mi to připomíná hlášku ze skútrfora:Už mám najeto na čínském skútru 200 km a zatím bez problémů Citovat
olda Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Ne přímo,ale nějak se mi to téma vybavilo Jen tak pro zajímavost,kámoška si koupila čínu skútra,nějaká ASA,či co a po 800 km se jí rozpadl,to je kvalitka:grr [upravil dne 23.2.2012 20:51 od olda] Citovat
jojo_benco Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 2P607Olda: ano, motorcek bol v mrazoch. nemal som ho pouzivat vtedy alebo ako si to myslel? a ako sa tak pozeram tak to je kus od kusu s tou poruchovostou. niektore kusy boli asi z piatku pred vikendom, holt mame smolu Citovat
onedar Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 cca 6tis. km výmena tesnenia pravé predné okno (zvonku zdeformované) výmena v záruke 10tis. km vraj prehriate brzdy (veľká ovalita kotúčov) na odvolanie vymenené v záruke 18tis. km odtrhnutý spodný ochranný kryt katalyzátora - výmena v záruke Rok potreboval môj servis na kompletnú konfiguráciu USB boxu - domontovaného u nich ešte pred odovzdaním auta. Za to, ale Peugeot nemôže. Ide o nevedomosť technika. Momentálne 25tis. km a 14 mesiacov. Určite si priplatím predĺženie záruky pre kľudný spánok. Citovat
palokalo Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Ja mam najazdenych zatial len cca 4000 km na mojom. Auto malo pri kupe 16700 km najazdene a bolo rok stare. Zatial nastastie nic menene a ci predtym bolo neviem (sluzobne vozidlo SK importera). V serviske nic neni a pri predaji nespominali nic tiez. Jedine co ma zaujalo bola zazracna spotreba 6.8l pri preberani dlhodoba. Asi s nim jazdili len do Budmeric na chatu o vikendoch Ale zaruku som si pre istotu priplatil. [Edited on 24/2/12 09:55 by palokalo] Citovat
P607Olda Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 jojo_benco: motorčeky odídu vždy v mrazoch, zrejme sa kvapalina rozloží na lieh a vodu a voda zmrzne. Alebo sú upchaté trysky a nastane nadmerný tlak. Toto je štatistika, možno za to motorček ani nemôže. Citovat
shrewe Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 to jojo_benco: mame presne take iste ako vy, zatial 22tis. km za 11 mesiacov bez zavad - ved by sa skusilo nieco pokazit:bacha. Len sa mi zda, ze pri radeni stupnov v prevodovke akoby vzdy nieco \"klaplo\" (taky zvlastny zvuk), ale robi to od zaciatku a riadiaca paka ide hladko, presnejsie ako na 307me... Citovat
robozv Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 palokalo: nekupoval si nahodou auto na jesen 2011? Citovat
palokalo Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 ano bolo to koncom roka 2011 presny datum si uz nepametam. Citovat
robozv Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 preto sa pytam lebo jedna 308 SW VTi bola na nete v ponuke v BA peugeote mala 11 nesiacov taku farbu ako mas ty cca 16 000km a stala tusim 11 900 euro ale ked som sa zobudil uz bola fuc. Citovat
palokalo Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 tak v tom pripade poznas vinnika co ti ju \"ukradol\". Ano presne tu som kupoval. Ale ako vidim lutovat nemusis lebo aj ta tvoja 308ma je pekna a ma dobru vybavu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.