Žampión Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Žádný speciál,ale mě stačí. [upravil dne 1/3/12 19:40 od Žampión] Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 Tak jak to s vámi vypadá? už máte něco odzávodíno ? Citovat
Ferry Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 dneska jsem otrel prach z ramu a pootocil pneu aby se neprolezely letos zatim ani 1 km Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 Jakto? to je špatné já se dnes rozhodl nepít a když je tak krásně razím na kolo aspon na 2 hodinky Jinak za letošek mám pouhých 1400 km... Citovat
John Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 Já jsem si včera po 10letech neježdění na kole pořídíl Bergamont Vitox 9.1 http://www.bergamont.de/Bike.aspx?bikID=37507 a zatim jsem na něm najel asi 5km musím pozvolna ale jinak supr a nesrovnatelný rozdíl oproti kolu co jsem měl kdysi ROCK MACHINE hold cca 13let vývoje je poznat Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 No vypadá pěkně Jen ty brzdy tedy nevím Alivio.. nejsou moc měkké? Já mám XT a přemýšlím o XTR Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 Jinka Bika jezdím tohoto Akorát tedy trochu potuněné lepší rzdy a lehčí ráfky (sedlo) má váha 9.1 kg :-P http://amulet.liska.name/product_info.php/manufacturers_id/10/products_id/119 Citovat
John Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 Barney : řeknu to takhle od obyčejných brzd co jsem měl kdysi na posledním kole to brzdí fakt hodně ostře... a jsem fakt spokojený. Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 To ano skos mezi špalkem a kapalinovkou je velký v tom máš pravdu Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 Tak jsme doma a dalo mi to krásný 3 hodiny a 78km Citovat
Kurt Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 26 km/h průměr? Kudy jsi jezdil? btw: nepoužíváte někdo na Androidu tohle: http://www.sports-tracker.com/ ? Citovat
oddie Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 Já mám aktuálně před barákem rozebraná 4 kola, dvě budou na prodej, až je složím Citovat
Barney Odesláno 9. duben 2012 Autor Odesláno 9. duben 2012 Snažil sem se držet na rovinkách ale fučí vítr Tak to nejede tak rychle Oddie: co to bude až to bude? Citovat
oddie Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 Recyklace zbytků První trekking 19\", ocel rám, pevná vidle, kliky STX, jinak Alivio, řazení 3x7 - rok asi 98, a druhé MTB 21\", rám RockMachine, vidlice Suntour XCP75, kliky Deore, řazení a přehazka LX, taky 3x7, rok cca 2000. První ideální levné popojíždědlo do práce atd, druhé zimák... Citovat
robozv Odesláno 9. duben 2012 Odesláno 9. duben 2012 zavodenie pre mna zacina maratonom 21.4., 28.4., a potom sprint do vrchu 29.4 zatial Citovat
robozv Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 21. 04. 2012 MARATÓN MEDZIHORÍM Partizánske 28. 04. 2012 KAKTUS BIKE Svätojúrsky maratón Svätý Jur 29. 04. 2012 JARNÝ ŠPRINT Bystrička 05. 05. 2012 Vlko-Hron MTB maratón Hronsek to je u nas vo Zvolene potom 25.5.cakame babätko tak sa uvidi co a jak info http://www.bikepoint.sk/kalendar/ Citovat
Barney Odesláno 10. duben 2012 Autor Odesláno 10. duben 2012 Tak to toho máš celekm dost ať ti to dobře dopadne Citovat
robozv Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 to preto lebo sa bojim ze potom len tak rychlo na bike nesadnem iba budem on zakopavat na balkone:D Citovat
Dave405 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Není čas ani fyzička, ale momentálně tohle Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.