gronholmm Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Tak teď jsem se podíval na audiklub kde už i ti kteří si dělali prdel to začali brát vážně a začínají chápat oč běží - viz příspěvek č. 279 :potlesk Citovat
marko306 Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Pokladám už aj ja toto vlákno za uzamknuté. Je to jednoducho zbitočné. Riťolez vlezie všade. Ohľadne toho nicku, je to nešťasne nazvaný nick a nereprezentuje P-C. Už sa nemám ani ja potrebu vyjadrovať v tomto vlákne. Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Přesně jak psal Radek a marko, už sem nepiště, nemá to smysl, svoje jsme si napsali a dost;) Srandy už bylo taky dost, takže konečná Citovat
vendelinek Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Bylo to pro nedělovečerní pobavení a dneska už je pondělní večír:D Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 HOSI..TED ODJINUD...ZNÁTE klvyse??????? STEJNY PRÍPAD:d NA ford FOCUS KLUBU HO TAKY DOBRE ZNAJI..TY DVA SOU DVOJCATA URCITE:d JINAK KOUKAM, UDELAL NASEMU KLUIBU TROCHU REKLAMU.TAK TIMTO MU DEKUJI ZE SE WWW.TUNED-PUGS.CZ DOSTAL DO POVEDOMÍ LIDÍ Citovat
gronholmm Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Nechci to tu znova načínat, ale zdá se že došlo na naše slova Citovat
gronholmm Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Ten s tím filtrem se tam právě řeší. Já tam jen ze zvědavosti občas nakouknu a před chvílí se tam objevilo tohle Citovat
Edison Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Mě to tam na nahlídnutí nechce pustit... :-( Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Podle datumu windows to vypadá že dnešní. No dělá nam jen samou radost kluk jeden:aut Citovat
gronholmm Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 nick: gronholmm heslo: ****** Edit: Nebudu zde dále uveřejňovat heslo jelikož Audi klub toto téma zveřejnilo a tudíž není k nahlédnutí potřeba přihlášení - snažím se tím předejít aby nedošlo k zneužití nicku, které je mým jménem [upravil dne 22/1/12 11:07 od gronholmm] Citovat
gronholmm Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 http://audiklub.cz/forum/tema/237352-podvodnik-clen-hyena/od-420 odkaz Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Héééj, co to ten Ricom má za Avatar?? Citovat
gronholmm Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Jj, už se to provalilo :D Hurvajz má vlatně Audi a je profláklý i na Audiklubu :D:D Citovat
Edison Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Taky jsem tam na Radka koukal jak z jara... A to je tam na něj ještě takovej skoro i hodnej... Radku, Ty se nezdáš!! :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.