Fx Odesláno 17. duben 2005 Odesláno 17. duben 2005 Zas tak moc se ale necouram:) Vcera jsem byl v Sosnovy... Cesta z Prahy tam a zpatky + dve ostry kola na okruhu - spotreba prumer 10,5 litru... Citovat
Jirkap Odesláno 4. květen 2005 Autor Odesláno 4. květen 2005 Napsán autorem Fx Ja jezdim permanentne klobouka (no obcas na to slapnu, abych vyhnal saze z vejfuku) a dlouhodobej prumer cca 7,2 litru, jednou se mi dokonce podarilo na plnou nadrz najet 1076 km a jeste nesvitilo zebravy, ale uz jsem nabral - spotreba nekde kolem 6,4 litru mi vysla:papa. Mesto jezdim kolem 9,8 litru. Merim dotankovanim do plny, ne palubakem. Jsem zkratka pan klobouk... S BMW 735i s koncepcne velmi starym motorem jsem jel Praha - Karlstejn a zpatky za 8,7 litru, majitel auta nestihal. Sam jezdi za 14,5:D Tak po Praze mám průměr 8,5litrů a méně to prostě nejde Citovat
FRICAK Odesláno 4. květen 2005 Odesláno 4. květen 2005 Cesta Teplice - Ostrava , v klidné jízdě přes Brno spotřeba těsně pod 7 , jinak město a okolí 50/50 kolem 8,5 , vždy měřeno do plný(motor XUJ 18/16v). Oproti Roveru MG 2.0 EFI co mi stojí před Barákem (87 KW á 10-12l /100) celkem příjemná změna Citovat
Guest Džůny Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Já počítal včera a po 4000 km (necelé dva měsíce) mám průměr 6.7/100, 60% dálnice a 40% Brno (1.8 16V 81kW). Možná ale blbě počítám, nebo se někam ztratil nějaký účet. Jsem celkem spokojený, s 1.4 v 306 jsem na tom nebyl o moc líp. [upravil dne 27/11/10 16:20 Džůny] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Džůny, nevadí ti že odpovídáš na 5,5 roku starý příspěvek??? Citovat
čakom Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 na dlouhy vzdalenosti se s tim da jezdit pod 7l tady je taky neco o spotřebe u 1,8 16v Citovat
Driver Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Jo s čistou jízdou na dálnici jsem se dostal na 6,6l, jinak město jezdím cca 8,5l. Teď jak se ochladilo tak to leze k 9l. Hurvajz nech ho, kdyby kvůli tomu založil nový vlákno tak ho budeš prudit proč ho zakládá, když je tu už tohle Citovat
čakom Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 přesne tak. spiš si ho mel pochvalit že hledal než neco napsal Citovat
Guest Džůny Odesláno 29. listopad 2010 Odesláno 29. listopad 2010 Asi tak, nejde o téma, kde by někdo potřeboval okamžitou pomoc... to je pak jasné že by nemělo cenu odpovídat po takové době. Tohle je něco jiného, nový příspěvek hodí téma nahoru, myslel jsem, že by to třeba někoho mohlo zajímat. Citovat
Vítek1 Odesláno 29. listopad 2010 Odesláno 29. listopad 2010 jen tak pro srovnani ja mam ted na HDI rovnejch 8litriku [upravil dne 29/11/10 20:22 Vítek1] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. listopad 2010 Odesláno 29. listopad 2010 Ale jo, ja jen jestli si toho všimnul, prostě někdy někdo chce poradit či přispět svou zkušeností a nevšimne si že puvodní tazatel už dávno jezdí v něčem jiném. Rozhodně nejde o žadne pruzení Drivere:bacha:D Jinak muj pruměr, dlouhodobej, 80% kratky skakačky, město nebo 10-20km, zbytek delší, je 10l, když jsem jel Slovensko cca 400km tam a 400 zpět tak jsem jel za 6,9l [upravil dne 29/11/10 22:48 Radek Hurvajz] Citovat
enikybeniky Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 Moje spotřeba viz. podpis, taky převážně hodně krátký trasy, 2x cca 3 km do práce a z práce, občas nákup nebo výlet. Občas Karlovy Vary, Cheb, Marktredwitz, Weiden.... Delší výlety jsou označený poznámkou. Citovat
David Plundr Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 Já mám za posledních 5000Km průměrnou spotřebu 7.4 L Citovat
David Plundr Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 je to podle palubniho pc , ale je fakt ze jsem se snažil mít lehkou nohu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 No tak lehká noha u mě nehrozí, za ty prachy a ještě abych se pořádně nesvezl:roker Citovat
David Plundr Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 no ještě než jsem měl PP tak si myslim že k těm 10L jsem neměl daleko:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 Proto ho nechci, protože vim že bych se nepovozil:D Citovat
ferrari Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 No, ja mám skúsenosti s týmto motorom iba v 407 (síce 85kW) a musím povedať, že je to dosť biedne...pod 8l/100 j eproblém sa dostať, na dlhšej trase tak 7l/100, ale to už je štýl dôchodca s 3 infarktami...kratšie trasy okolo 10l/100...navyše to nemá veľmi ochotu zrýchľovať, je to dosť naťažko sprevodované...proste dynamika mi príde ako moja 306ka 1,4... Citovat
Šalda Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 Za 4 roky, co jsem s ní jezdil, tak spotřeba byla cca 8,5 na delší trasy to spadlo tak na 7 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.