Péťa Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 A taky střílel Ale fakt je, že nic jiného nebylo. Ještě, že jhsme měli NDR, tam se občas nějaká ta součástka sehnat dala... Citovat
oddie Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 No jo, MBA 810, pak MBA 810 v můstku, pak A2030, pak A2030 v můstku... Mým vrcholem byl 3 pásmový crossover s A2030, pásmovými propustmi 3 řádu a 5-pásmovým ekvalizérem - pasivní výhybky pro reprobedny mi nějak nešly, tak jsem holt radši dělal aktivní Citovat
koblih69 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 No jasně 2030 to už bylo něco, nedávno jsem vyhazoval katalog Citovat
oddie Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Já mám ještě doma jeden zesilovač, 2x A2030, pětipásmový ekvalizér s TL074, bedýnky s ARN 165 s bassreflexovou rourou a nějakými kalotovými výškáči, s koupenou výhybkou tuším 2.řádu. Má to celkem pěkně vyrovnanou charakteristiku, proti dnešním přebasovaným plastovým sračkám balzám pro uši. Až budu jednou řešit finální bydllení, asi si znovu postavím i bedny, holty když někdo neposlouchá jen tupé tuc tuc srágory... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Ještě že jsem dostal rozum a asi i sluch a od ty doby na konci jen klasický vykonový tranzistory, analog je analog Citovat
koblih69 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Jo a \"flaška\" je \"flaška\" ... měl jsem krásnej flaškovej monoblok Philips, ale už ho má jeden sběratel. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 No flašky ne, na to nemám, ale jinak co jsem slyšel na vlastni ucho tak to bylo super Citovat
punkac Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 http://aukro.cz/magnetofon-tesla-condor-i2043365977.html tohle jsme měli, kámoš na tom hraje dodnes na chalupě. Citovat
punkac Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 docela jsem o něm uvažoval, ale jelikož mám pár transsiwatů a jejich klonů, moc by si u mně nezahrál Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Hmm, repro tesla respektive TVM mam, jen ty vyhybky v bednách od AQ se ted akorát chystám repasovat, po 14 letech budou elektrolyty asi uplně na prach, dam tam foliový kondy, el ta cena za všechny mě ničí. skoro litr:( Citovat
oddie Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Condor byl kdysi můj sen, místo něj jsem nakonec ale pořídil v bazaru deck SM261. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Muj taky, nedal se nikde normalně koupit, přes znamyho známý se naklonec sehnal, ještě se mi omlouval ý´že je v šedý barvě, mě to bylo fuk, jen když nebyl červenej. Stál tenkrát 6600kč, to byli cca tři výplaty Citovat
koblih69 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Condor byl kdysi můj sen, místo něj jsem nakonec ale pořídil v bazaru deck SM261. Doufám, že né v úpravě s BT100 :D:D PS: tady můžeš projevit nostalgii http://aukro.cz/tesla-kazetovy-sp210t-i2038632405.html jestli někde seženeš kopíráky [upravil dne 8/1/12 23:10 od koblih69] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 to jako mysliš ten co četl pásky k didaktiku a tak?? Citovat
koblih69 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 To byly časy. Dělal jsem pro ZX Spectrum a Maťo paralelní porty z 8255, ve sklepě jsem na to svítil výbojkou :D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 To teda, počátky PC se rodily těžce Citovat
punkac Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 ten deck bez úpravy pro počítač bych taky někde vyhrabal. Daly se nastavit úrovně nahrávání pro oba kanály. Ukzatele vybuzení byly super. Tenhle kousek nikdy nedám, jen by potřeboval vyměnit řemeničky a bude jak novej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.