Demo Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Zdarec, mám následující věc - Mám přístroj, který je napojen(ovládán) na PC (na PC jsou XP), program tiskne v jazyce PCL-5e. Je k němu tiskárna HP LJ 1005, která ovšem PCL-5e nepodporuje. Dalo by se toto nějakým způsobem obejít? Co byste doporučili za černobílou laserovku s PCL-5e. Tisk cca 1000 stránek/měsíc. Citovat
AnotherOne Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 To potrebuješ pod DOSom? Podľa tohto by to mala podporovať. http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=bpl12705 Citovat
Kurt Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 ....jestli to ovšem nebude spíše HP LJ P1005. Citovat
koblih69 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Existovaly PCL-5 emulátory pro GDI tiskárny, naposledy jsem ho používal před cca 10 ti lety pro nějakou LED tiskárnu od Panasonicu, nějak to fungovalo, ale musel bys trochu zagooglit Citovat
Demo Odesláno 18. prosinec 2011 Autor Odesláno 18. prosinec 2011 Tak problém vyřešen.. HP LJ 1005 nepodporuje PCL-5e, i když v několika katalozích je uváděno, že to umí... Vyřešeno - nainstalována stará HP LJ 6L, se kterou to tiskne suprově Citovat
Péťa Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Jen aby u té 6L vydržel podavač. 5L/6L byly snad nejhorší čb laserové tiskárny od HP! Citovat
Demo Odesláno 18. prosinec 2011 Autor Odesláno 18. prosinec 2011 Špatné nebyly - jen valná většina z nich byla přetěžována... Tato zatím nabírá správně... Citovat
milne Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Jak jsi na tom s tonerem? Mám tady nějaký HP C3906A. Pokud bys měl zájem, tak dej vědět. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.