Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

na 106te, moje vcera chtela odjet vecer od prace, nastartovala a nez si oskrabala skla, tak ji upadl vyfuk zrovna tak nestastne, ze to uhnilo pred katakem na trubce, ktera vede od motoru, no kraval jak svina, chudak se lekla a domu dojela s kolegou ...

dnes rano jsem ji hodil do prace a nechal ji tam velkeho ... vzpomnel jsem si na to, jak tuto zalezitost resil Cinci v tomhle vlakne :D, nicmene popruh jsem sebou nemel, tak jsme pouzili nejake stahovaci pasky na velke baliky od moji z prace, jeden jsme utahli zhruba pod sedackama a druhy pasek, ktery pritahl nahoru zaroven teleso katalyzatoru zrovna tak blbe vysel pred radici paku a dost blizko pedalum, ale ok

cesta ze sviadnova do frenu byla zajimava, jeste ted neslysim :), doufal jsem, ze nepotkam ochranare a pomahace, meli by beztak blbe kecy, ale dopadlo to dobre :papa

Odesláno

Zrovna na Sviadnově mě to upadlo, ale hned za katem ( asi nějaká špatná zóna :D ) Mimochodem asi nejsnažší je zvednou to na hever, vytáhnout z těch gumových držáků a spusti na zem.

PS: 406 Hdi, domů do jižních Čech jsem jel s muzikou :D:D:D

[upravil dne 29/11/11 10:49 od koblih69]

Odesláno

Mne sa stalo presne to iste, neskutocny hukot ... A to som tak musel ist 90km aby som prisiel domov, nemal som nic cim by som tu upevnil tak som tu nechal tak a isiel ...

Odesláno

ja to drzel na max. 70 ... vic jsem fakt nedal :D, ani radio nepomohlo, asi by se mi rozskocila hlava, v zatahu to bylo horsi, pri plynule jizde lepsi a nejhorsi pri deceleraci ... mazec, fakt jsem rad, ze dnes meli cajti na tom useku volno

ale kdybych si nevzpomnel na Cinciho, tak nad tim nejakou minutu stravim premyslenim co s tim :)

Odesláno

Me se jednou stalo neco podobneho.. upadl mi vyfuk primo u svodu :D se mi povolily ty tri sroubky co tam jsou no bordel neskutecnej :D ape tys mel asi hluk horsi, protoze diesel bude delat asi vetsi bordel..

Odesláno

jj, diesel power, rany sileny ...

nemam tady ted jak dostat fotky, tak je pridam vecer ... ale o vareni asi nebude rec, bude to chtit asi novy dil, servisak mi bude za chvili volat, tak jsme zvedav

Odesláno

na mojí bývalé 405ce mi taky 2krát upadl výfuk..jednou před katem, podruhé za katem..a vždycky jsem s tím kraválem jel přes celé centrum (ostrava) a policajti nikde...a stejně kdyby mě zastavili tak co..řeknu že to upadlo před chvílí a že s tím jedu jen 5km do servisu.

Odesláno

Mně se to stalo u 106 před koncovým dílem výfuku a taky rachot, zrovna přímo uprostřed Špindlu a všude turistů jak n.....o :D A cesta zpátky byla dílo, výfuk přivázanej řadícím lankem z kola, ale stejně rachot děsnej a navíc to solidně ztratilo tah, vůbec to auto nechtělo jet.

Odesláno

mne takto upadol vyfuk v Žiline a siel som s tym az do Prahy ....usmevna situacia .. teraz ked si na to spomeniem tak sa usmievam .. vtedy mi vsetko jedno nebolo ..

(bolo to pre mna prekvapenie, ziadne zvuky nenasvedcovali tomu ze to upadne a zrazu rup)

Odesláno

tak ja jsem proti vam malej pan :( me to uhnilo u zadniho tlumice na V6. Zvuk to pak melo jak V12 :D skoro jsem uvazoval, ze to tak necham :D

Jinak co by mohli policajti udelat? Jednoduchou vec... jakmile by takhle upadnul vyfuk, pak hadam, ze auto nebude zpusobile k provozu na silnicnich komunikacich. Nevim, jestli uz to proslo nebo ne, ale jeden cas se resilo to, ze policista, pokud se mu bude zdat, ze auto neni zpusobile k provozu, pak ma plnou moc poslat ho na nejblizsi STK.

Odesláno

Já měnil komplet výfuk asi 2 měsíce zpátky. Rozdělil se mi před katalyzátorem, ale žádnej extra hluk to nebyl. Dokonce to ve mně vzbuzovalo závodnické vášně :) Připadal jsem si jak v impreze... skoro:P

Odesláno

švejk: tak jasný..pokud se policistovi například nebude zdát že jedno kolo jede do leva a druhé do prava tak to pochopím že tě odkáže na nejbližší STK...ale u upadnutého výfuku za to přece nemůžeš že upadne.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...