sitler Odesláno 4. duben 2021 Odesláno 4. duben 2021 Ja teda jezdim na LPG, na D11 na MOL Bristvi stoji v obou smerech v posledni dobe 14.90 za l, mimo dalnici beru zpravidla za 13.90-14.50... Citovat
Návštěvník Odesláno 4. duben 2021 Odesláno 4. duben 2021 (upraveno) To je na LPG už taky dost. Jezdil jsem na něj taky nějaký rok. Jinak LPG cenově většinou vychází pod 50% benzínu, spotřeba o něco vyšší než u benzinu takže jezdíš za půlku pokud nepočítám pořizovací náklady a další věci Upraveno 4. duben 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
Guest Rudo08 Odesláno 9. duben 2021 Odesláno 9. duben 2021 (upraveno) Aktualne:cena prémiového paliva na Slovnaft: Upraveno 9. duben 2021 uživatelem Rudo08 Citovat
vendelinek Odesláno 10. duben 2021 Odesláno 10. duben 2021 (upraveno) Taky jsem byl dneska u benziny s citigem Spotřebu jsem fakt čekal že bude trošku větší,myslím , že budu spokojen,mamina jezdí už docela dobře,dělám zavoznika na nákupy jezdím do města já , opět do plna hrdla a vychází to na 6,5 /100, najeto do dneska 430km na 27 litrů Upraveno 10. duben 2021 uživatelem vendelinek Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Včera EuroOil BA 98 Super Plus, Ostrava Přívoz 33,1 Kč/litr Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Už se mi ty ceny, přes 30Kč za litr, přestávají líbit Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Ještě to pořád jde ale už bych to moc nezvyšoval Citovat
ozzy56 Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 včera jsem si popletl pistol u Globusu--nějaký lepší BA95 za 31.40.-Kč Citovat
ozzy56 Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 vedle mě tankovala taková polonahá kráska, tak jsem zazmatkoval , ještě že jsem nenatankoval naftu radim.1008 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 @vendelinek ahoj, 6.5 na 100 je u tvého auta nějak moc, nee? moje auto je dvakrát větší , motor 1.6 a jezdím do 6 litrů..., ano, jezdím v klidu, ale předpokládám, že ty taky Citovat
vendelinek Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 (upraveno) Jezdím v klidu,občas se mi stane že chytnou saze když jedu sám,s maminou moc nejezdím, řídí ona,a to se bojím, že nás někde v zatáčce předběhne žížala a jede skoro furt na 4ku,vono se jí to vůbec nesnaží přeřadit na 5ku Já to pak dohánim S renoldem jsem měl ve městě 8 a víc Upraveno 11. duben 2021 uživatelem vendelinek ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 před 3 hodinami, ozzy56 napsal: vedle mě tankovala taková polonahá kráska, tak jsem zazmatkoval , ještě že jsem nenatankoval naftu Ještě žes nestrčil do nádrže něco jiného než pistoli Citovat
radim.1008 Odesláno 30. duben 2021 Odesláno 30. duben 2021 V 13. 3. 2021 at 18:19, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 30,20,-. Kolik stál v týdnu nevím. Žamberk Benzina Efecta 95 31,50,-. Citovat
MJSytic Odesláno 30. duben 2021 Odesláno 30. duben 2021 Jelikož dnes pojedeme trochu dál, tak jsem bral včera cestou z práce plnou. Litr za 26.59,- Citovat
Milan+ Odesláno 1. květen 2021 Odesláno 1. květen 2021 V 18. 3. 2021 at 16:30, Radek Hurvajz napsal: 2,20, Co to je za kartu? to bych si taky nechal líbit Dcerka teď taky dostala v práci nějakou kartu je tam až 3 Kč dolů. Mají to jako benefit s telefony atd. Citovat
Návštěvník Odesláno 1. květen 2021 Odesláno 1. květen 2021 (upraveno) Euro Oil BA98 Super Plus 33, 1 Kč, Ostrava Muglinovská Upraveno 1. květen 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.