Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Pánové,

nemá někdo vrtací kladivo? Potřeboval bych do 60cm zdi (cihla) udělat otvor (30-50mm). Byl by někdo ochoten? Přivezu a odvezu. Za flašku.... Díky

Odesláno

Stav se do Bauhausu, tam mají půjčovnu a za fajn prachy:papa

Vrtací kladivo zatím doma nemám, holt nemůžu mít všechen vercajk:D

Ale snad se ho taky dočkám:aut

Odesláno

Korunkou by to bylo lepší, u bývalé firmy jsem s ní dělal denně, ale na to je už spešl celá vrtačka i se stojanem, tu už nemůžeš držet v rzce, urvala by Ti ruce.

A kangem když se teď dívám na průměr tak to asi neuděláš, alespoň ne do hloubky 60 cm zdi.

Jedině si koupit dlouhej vrták do zdi, a navrtat víc děr, potom to už vyklepneš.

Odesláno

2Kurt: Třeba. Máme v práci i korunku 65mm, ale to už je zabijárna udržet. Jde to i do betonu nebo kamene.

2Demo: bohužel se teď na firmu celej tejden nedostanu, jinak by byl i stroj. :(

Odesláno

My používali v práci diamantový korunky do průměru 350mm, to byla jízda :D a nebyl problém s tím vyvrtat třeba 2 metry, postupně se nasazovali nástavce.

Tady odkaz na tu vrtačku:

http://www.dsn.cz/produkty/vrtani/

Demo: podívej se tam na půjčovnu, mají ji tam i na půjčení:papa

Kdyžtak bych Ti to potom vyvrtal;)

[upravil dne 21/11/11 00:41 od Šalda]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...