Demo Odesláno 19. listopad 2011 Odesláno 19. listopad 2011 Pánové, nemá někdo vrtací kladivo? Potřeboval bych do 60cm zdi (cihla) udělat otvor (30-50mm). Byl by někdo ochoten? Přivezu a odvezu. Za flašku.... Díky Citovat
PítrR Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Pracuji jako střelmistr. Rád pomůžu. :D Citovat
podolak2 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Pracuji jako střelmistr. Rád pomůžu. :D :D:potlesk:potlesk:potlesk to bylo dobrý Citovat
Šalda Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Stav se do Bauhausu, tam mají půjčovnu a za fajn prachy:papa Vrtací kladivo zatím doma nemám, holt nemůžu mít všechen vercajk:D Ale snad se ho taky dočkám:aut Citovat
Demo Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 Půjčovna OK - ale nikdy jsem tento vercajk neměl v ruce... Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Já jo a o víkendu budu skorovBrně, ale tohle chce korunku a tu teda nemám.. Citovat
Šalda Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Korunkou by to bylo lepší, u bývalé firmy jsem s ní dělal denně, ale na to je už spešl celá vrtačka i se stojanem, tu už nemůžeš držet v rzce, urvala by Ti ruce. A kangem když se teď dívám na průměr tak to asi neuděláš, alespoň ne do hloubky 60 cm zdi. Jedině si koupit dlouhej vrták do zdi, a navrtat víc děr, potom to už vyklepneš. Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Asi tak, pokud by nebyla korunka tak jedině několik děr okolo a pak to doseknout. Sice nějakej delší vrták mám, ale jenom klasiku ne SDS, SDS mám jenom krátký... Citovat
Dave_k Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Když seženeš vrtačku s uchycením SDS-MAX tak bych měl vrták 42mm asi 1metr dlouhej. Budu v Brně tenhle víkend. Citovat
Kurt Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Dave_k: jen ze zvědavosti - k čemu se taková mrcha používá, na prostup vodovodu? Citovat
Dave_k Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 2Kurt: Třeba. Máme v práci i korunku 65mm, ale to už je zabijárna udržet. Jde to i do betonu nebo kamene. 2Demo: bohužel se teď na firmu celej tejden nedostanu, jinak by byl i stroj. Citovat
Šalda Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 My používali v práci diamantový korunky do průměru 350mm, to byla jízda a nebyl problém s tím vyvrtat třeba 2 metry, postupně se nasazovali nástavce. Tady odkaz na tu vrtačku: http://www.dsn.cz/produkty/vrtani/ Demo: podívej se tam na půjčovnu, mají ji tam i na půjčení Kdyžtak bych Ti to potom vyvrtal;) [upravil dne 21/11/11 00:41 od Šalda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.