Stifler Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Já určitě ne, páč žádné zimáky zatím nemám... Citovat
punkac Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 na zimních budu určitě, protože jsem je od minulé zimy nesundal dojedu je na kord! Citovat
Péťa Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Já na letních. Zimáky budu dávat 22.10. [upravil dne 2.10.2011 20:09 od Peta] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Ja potvrzuji učast. Pivko pro Stibta beru jako samozřemost Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Ja potvrzuji učast. Pivko pro Stibta beru jako samozřemost Citovat
Medvěd Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 Kurňa docela to zvažuju, do středy se k tomu nějak postavím. Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 my asi taky prijedeme Miniku, udelame to tak, ze u koho jsou pochybnosti (gronholmm, wooddy) a nevyjadri se, tak s nim proste nepocitame. Kdyz mu to nahodou vyjde, tak dorazi a muze si privezt vlastni a je po problemu [upravil dne 3/10/2011 11:18 od Scratch] Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 my asi taky prijedeme ty jsi vuuuul Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 to zas bude v alejich nablito ua ua ua Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 Koukám, že si bude muset pan domácí pronajmout sousedovic louku Hele, Scratchi, nemají sousední čokolády na půjčení maringotku s pergolou? [upravil dne 3/10/11 12:48 od minimaxa] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 Maminko, se mnou počítej na sto procent, takže si piš +1. Si piš brouku, a vem si sebou teplé pletené ponožky, abych tě fust nemusela v noci hlídat, jestli nejsi odkopanej P.S. špunty do uší BERU Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 voni vás-nás ty prdelky v sobotu v 14.30h přejdou Já mám nechystanej přístřešek 3x5m, mě to na venkovní kuchyni s přístřeškem pro \"pár\" lidí stačí Citovat
punkac Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 scratch: ááááá, pán je labužník, on š**á do ucha. To ani já neznám :D:D:D (Slnko, otavy a na přes držku) Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. říjen 2011 Odesláno 3. říjen 2011 a ty si nedáš pokoj....? :D nooooo jen počkej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.