Bigbadjohn Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Nevím jestli to napsat sem, ale při těch -20 a -22 stupňů co jsme tu měli poslední dva dny se mi stalo toto: Otevřu elektrické šoupačky, dám do sedačky syna, tlačítkem zavírám a jdu si sednout. Dveře se těsně před dovřením zase vrátily zpět. Znovu tlačítekm (tentokrát z místa řidiče) zavírám dveře a to samé. Před dovřením chytly reverz a zase se otevřely. Vystoupím, zavřu je ručně za kliku a po kilometru u školy to už fungovalo normálně. No a druhý den to samé. Asi jak je v těch mrazech všechno ztuhlé, tak naroste při zavírání proud natolik, že to vyhodnotí jako překážku a zase to otevře. Při otevírání to nedělá, všiml jsem si v létě, že je potřeba větší síla na jejich zastavení při otevírání než při zavírání, tak možná proto. Dělá to i někomu jinému kdo má elektrické šoupačky? Při jaké teplotě? Mně to ještě při -17 fungovalo dobře. Parkuju venku jen pod přístřeškem. Edit: Reakce na příspěvek níže od Marko306: Tak to se omlouvám, asi jsem to nějak přehlédl [upravil dne 1/2/12 06:29 od Bigbadjohn] Citovat
marko306 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Už sme to tu riešili o tých dverách. Niekomu sa takto správali dvere keď mal auto odstavené dolu kopcom. Mne zas toto spravili dvere cca mesiac dozadu. Musel som ich nasilu ručne zavrieť asi po dva razy, odvtedy je to zatiaľ v poriadku. Inak je tu o tom aj niekde zvlášť vlákno, ale som tu cez mobil, tak to nehľadám. Citovat
Tango C8 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Občas dveře zablbnou, ale nějak to neřeším. Stačí, jak píšete , větší mráz a je to. Zavřít ručně a pak se to vzpamatuje. Citovat
MotoMoto Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Mě to udělalo přesně to samé ráno, respektive se nedovřely a po stisknutí abych je dovřel ručně se otevřely tak při další zavíraní jsem jim rukou zlehka pomohl a už se zaklaply. Je to mmrazem a také nikdy není nic dokonalé. Prostě se jim občas musí pomoct. Ale při tomhle mrazu (-22) se i eskymákovi zlomí pes v zatáčce. Citovat
Tango C8 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Mě to udělalo přesně to samé ráno, respektive se nedovřely a po stisknutí abych je dovřel ručně se otevřely tak při další zavíraní jsem jim rukou zlehka pomohl a už se zaklaply. Je to mmrazem a také nikdy není nic dokonalé. Prostě se jim občas musí pomoct. Ale při tomhle mrazu (-22) se i eskymákovi zlomí pes v zatáčce. Počkej, kde žije eskymák, tam je víc pod nulou, ne našich srandovních -20. Citovat
TomJBC Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Dnes hlaska na display porucha emisniho systemu, auto jsem vzal na diag a pry bud ventil na turbu, nebo zasekle naklapeni turbiny, svitilo to pul dne, a jak se to rozsvitilo, jelo to v nouzaku, po vypnuti klicku uz normalne. Jel jsem to prohnat pod plynem a zhaslo to, od te doby ok.... mel jsem stres z DPF..... Nastesti je vse ok..... Citovat
Bigbadjohn Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 A nebyl to opravdu ten FAP filtr? Jak jsi to prohnal tak se to ohřálo, vypálilo a je to zase dobrý? Citovat
TomJBC Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 Nee, dle diagnostiky neni fap plny..... ZAtim , hlasilo to vysoky tlak turba.... Citovat
JirkaMTPO Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Ahoj všem. Nevíte někdo jak vyměnit motorek k odstřikovačům? Už mi ho jednou opravovali, že se tam prý kousla nějaká kulička. Už mi zas cca. 2 měsíce nejde (zamrzlí není, vrčí, ale nedává vodu) - mám nový a chtěl bych si ho vyměnit. Musí se oddělat podběh? Předem díky za radu. Citovat
Tango C8 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Ahoj všem. Nevíte někdo jak vyměnit motorek k odstřikovačům? Už mi ho jednou opravovali, že se tam prý kousla nějaká kulička. Už mi zas cca. 2 měsíce nejde (zamrzlí není, vrčí, ale nedává vodu) - mám nový a chtěl bych si ho vyměnit. Musí se oddělat podběh? Předem díky za radu. Těžko chlape, těžko. Ale asi ne, myslím že se tam de od pravého kola (po směru jízdy vpřed) , vytočit kola doleva, oddekolovat co tam je a pak si u toho. Pozor, plasty a podběch drží na šroubech. A přístup je naprd. Taky to budu absolvovat, ale až v létě. Mám odpojenou hadici od motorku směrem dozádu , protože ji mám někde v kufru prdlou. Citovat
jarmyl Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 No já to dělal na podzim při výměně kol. Takže kolo je lepší sundat, potom sundat podběh, pak se k tomu dostaneš. Ten motůrek je zepředu nádoby a vadí tam ještě nějaká traverza. Ale s trochou násilí jde ven. Nejlepší by asi bylo sundat nárazník - pak by ses tam dostal nejlíp(to si ale netroufám) Výsledek - jde to ale dře to:D Citovat
Wensdy Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Doporučuju ti pořádně propláchnout nádobku. Tento problém vzniká když se dostane z nádobky nějaká špína nebo zrníčko prachu do čerpadla. Tam je váleček kterej se posouvá tam a zpátky a udává jestli to bude stříkat vepředu nabo vzádu a mezi tím válečkem a stěnou se ta špína vždycky šprajcne. Většinou stačí opatrně rozebrat a vyčistit odblokovat. Ale jak se už psalo. Kolo dolů, podběh dolů a 3x zlomit ruku a pak to jde. Citovat
JirkaMTPO Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 No, nepotěšili jste mě, ale moc děkuji za rady. Po tom, co jste psali, to asi nechám na servis. Nějak mi schází odvaha a odhodlání. Moc děkuji. Citovat
MartinK123 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Dnes mi zacal divoce na pristrojovce blikat blinkr pri odbocovani. A kdyz jsem pak obchazel po zaparkovani auto a zkousel ruzne blikat - tak je to proto ze jedna zarovka (zmena smeru) byla praskla. Hmm, to je funkcionalita! Citovat
Tango C8 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Jo, to jo, a hlavně přední blinkry blbnou. Kdyby mi tak hlásilo prdlé žárovky , např. vzádu:( Citovat
Wensdy Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Jo tak ty maxipojistky co měly být u baterky jsou u pojistek v motoru z boku. Akorát by mně zajímalo kterej idiot to vymejšlel a jak by se měly dát vyndavat. O číslování se taky můžeme jen domnívat Nemáte někdo potuchy nebo radu jak se ty maxipojistky co jsou zboku pod těma ostatníma vyndavaj nebo mění? [upravil dne 11.2.2012 18:29 od Wensdy] Citovat
sampon Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 zavolají japonského zloděje ve věku cca 14 let a ten tam ruku jistě strčí:-) Citovat
Wensdy Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 zavolají japonského zloděje ve věku cca 14 let a ten tam ruku jistě strčí:-) Sakra. To až bude potřeba tak abych si počkal až pojede kolem nějakej japonskej zájezd Ale na ty úplně vpravo ani ty japončíci nebudou stačit. Musí na to bejt snad nějakej postup. A to jsou tam ještě dvě co nejsou vidět [upravil dne 11.2.2012 19:32 od Wensdy] Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 tvl jak se jen jmenujou ty klešte? je to na vyndavani takovejch kroužku-pojistek , mam to na jazyku . tim sem to vyndaval jde to dobře. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.