Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Do nádobky se vejdou celkem 3 litry, pokud je vše správně nastavené (tedy předchozí nulování ve správnou chvíli) tak se tam standardním způsobem vejdou po hlášce 2 litry, protože jeden zbývá. Než jsem to napsal, dotazoval jsem se poměrně dost uživatelů kteří to taky absolvovali. Dobře je ta problematika rozebraná na C5 fóru kde mají i rozlišeno podle typu aditiva kolik se tam ve které fázi vejde. Jinak i já bych tam dostal odhadem 2,5 možná i víc, ale to bych musel zaslepit ten otvor od kterého se odpojí plnící hadice. Ale to si zase zbytečně rozhodím správnou funkčnost počítadla...

Nevylučuju, že má někdo zkušenost jinou, já vypozoroval (nebo načetlú tohle).

Odesláno

Já taky nikde netvrdím že lžeš. Jen jsem napsal svojí zkušenost z doplněním aditiva. Nic jsem nezacpával. I mechanik, který to doplňoval říkal, že by měl litr zůstat, ale nezůstal.

  • O 7 měsíců později...
Odesláno

Jen pro informaci, pokud se objeví hláška \"Particle filter additive level too low\" - je třeba doplnit 2l aditiva. Bohužel nejobvyklejší prodávané množství je 3L...

Zdravim,projíždím tu příspěvky ohledně FAP a doplnění aditiva.Mám dotaz,jak poznám,že se musí FAP vypálit,regenerovat,displej mi ještě nic nehlásil a 407sw mám třetí rok.Je možné,že toto hlášení tam prostě není?Ani v návodu obsluhy jsem nenašel žádnou odpovídající ikonku.Díky za odpověd.

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

V  Peu servisu:aditivum-1930 Kč,naplnění aditivem(práce)-343 Kč,nakonfigurování Fapu-588 Kč+ DPH( asi 21%).To jsem platil u 407 2.0 HDI

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Jako všechno dobrý dolil jsem, ale kde v diagnostice mám vymazat upozornění na málo aditiva pro fap. Chybu mi to žádnou neukazuje jen při startu se objeví na chvíli hláška o malém množství aditiva..

  • O 11 měsíců později...
Odesláno

Ahoj zdravím,prosím potřebují poradit :-)

Jaké aditivum,mám dolít do svého peugeot 407 sw r.v.06? A kde to koupit?Byl jsem v jednom servisu a tam mi bylo řečeno,že mi to dolijí,ale musím zjistit jaký typ tam patří,že to nemohou dohledat :-P tak nevím. Jsem s F.M. Děkuji za odpověď R.

Odesláno

Ahoj, v současné době se dodává origo aditivum Infineum F7995 a to buď v 3l balení nebo 1l. To koupíš v Peugeotu. Jinak třeba v Autokelly mají Eolys 176, ten se původně dodával v origo ale byl nahrazen Infineem.

  • O 4 měsíce později...
Odesláno

cau kluci mám tu nový poznatek ohledne doplneni nez zavesit nadobu nekam vysko pouzil jsem moturek z ostrikovacu v mem pripade z avie a pres dodanou hadicku jsem to tam natlacil cca za 10 minut a nekde nahore mel ze mel obarvene ruce ja koupil aditiva a mam je ciste jako voda na obale bylo napsano pouziti pro peugeot citroen ford i ten podelaný koncern tam byl psaný

Odesláno

Tak to asi nebudeš mít správné aditivum. Je jich více druhů a pokud použiješ špatné, tak máš velký problém. Správný Eolys 176 nebo Infineum F7995 má hnědou barvu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...