Laďa Odesláno 16. květen 2014 Odesláno 16. květen 2014 To že se tam vlezou pouze 2 litry. Já jsem tam doplnil celé balení (3 litry). Citovat
koblih69 Odesláno 16. květen 2014 Odesláno 16. květen 2014 Do nádobky se vejdou celkem 3 litry, pokud je vše správně nastavené (tedy předchozí nulování ve správnou chvíli) tak se tam standardním způsobem vejdou po hlášce 2 litry, protože jeden zbývá. Než jsem to napsal, dotazoval jsem se poměrně dost uživatelů kteří to taky absolvovali. Dobře je ta problematika rozebraná na C5 fóru kde mají i rozlišeno podle typu aditiva kolik se tam ve které fázi vejde. Jinak i já bych tam dostal odhadem 2,5 možná i víc, ale to bych musel zaslepit ten otvor od kterého se odpojí plnící hadice. Ale to si zase zbytečně rozhodím správnou funkčnost počítadla... Nevylučuju, že má někdo zkušenost jinou, já vypozoroval (nebo načetlú tohle). Citovat
Laďa Odesláno 16. květen 2014 Odesláno 16. květen 2014 Já taky nikde netvrdím že lžeš. Jen jsem napsal svojí zkušenost z doplněním aditiva. Nic jsem nezacpával. I mechanik, který to doplňoval říkal, že by měl litr zůstat, ale nezůstal. Citovat
Joseph1983 Odesláno 3. leden 2015 Odesláno 3. leden 2015 Jen pro informaci, pokud se objeví hláška \"Particle filter additive level too low\" - je třeba doplnit 2l aditiva. Bohužel nejobvyklejší prodávané množství je 3L... Zdravim,projíždím tu příspěvky ohledně FAP a doplnění aditiva.Mám dotaz,jak poznám,že se musí FAP vypálit,regenerovat,displej mi ještě nic nehlásil a 407sw mám třetí rok.Je možné,že toto hlášení tam prostě není?Ani v návodu obsluhy jsem nenašel žádnou odpovídající ikonku.Díky za odpověd. Citovat
Laďa Odesláno 3. leden 2015 Odesláno 3. leden 2015 FAP se regeneruje sám cca co 500 km. A na doplnění aditiva tě upozorní hláška. Vše záleží kolik máš najeto. Citovat
Martin Melgrojc Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 zdravim kde jste zakoupily aditiva ? dik za info Citovat
rhinos Odesláno 3. únor 2015 Odesláno 3. únor 2015 a jak vynulovat to pocitadlo kdyz nemam diag? Citovat
Remier2 Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 Caute a kde ho koupim nemuzete my dat link nebo nazev produktu dikib Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 treba v autokellystaci si snad zadat nazev aditiva do vyhledavace a najde ti to milion moznosti Citovat
Laďa Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 Caute a kde ho koupim nemuzete my dat link nebo nazev produktu dikib V peugeotu nebo tady http://www.peugeot-club.com/topic/93044-kapalina-eolys-176-kit-3l-specialni-cena-pro-pc/ Citovat
PetrJogi Odesláno 2. duben 2015 Odesláno 2. duben 2015 Kolik stojí doplňění? Přesně tahle hláška mi tam dnes vyskočila, a ještě engine fault nebo tak nějak. Citovat
HonzaZ Odesláno 2. duben 2015 Autor Odesláno 2. duben 2015 Počítej tak 4 - 5 tisíc. Doufám, že se nejedná o tu 206 co máš v podpisu. Ta FAP určitě nemá Citovat
kurka Odesláno 3. duben 2015 Odesláno 3. duben 2015 V Peu servisu:aditivum-1930 Kč,naplnění aditivem(práce)-343 Kč,nakonfigurování Fapu-588 Kč+ DPH( asi 21%).To jsem platil u 407 2.0 HDI Citovat
hakavcak Odesláno 17. červenec 2015 Odesláno 17. červenec 2015 Jako všechno dobrý dolil jsem, ale kde v diagnostice mám vymazat upozornění na málo aditiva pro fap. Chybu mi to žádnou neukazuje jen při startu se objeví na chvíli hláška o malém množství aditiva.. Citovat
Rado333 Odesláno 25. červen 2016 Odesláno 25. červen 2016 Ahoj zdravím,prosím potřebují poradit :-) Jaké aditivum,mám dolít do svého peugeot 407 sw r.v.06? A kde to koupit?Byl jsem v jednom servisu a tam mi bylo řečeno,že mi to dolijí,ale musím zjistit jaký typ tam patří,že to nemohou dohledat :-P tak nevím. Jsem s F.M. Děkuji za odpověď R. Citovat
HonzaZ Odesláno 25. červen 2016 Autor Odesláno 25. červen 2016 Ahoj, v současné době se dodává origo aditivum Infineum F7995 a to buď v 3l balení nebo 1l. To koupíš v Peugeotu. Jinak třeba v Autokelly mají Eolys 176, ten se původně dodával v origo ale byl nahrazen Infineem. Citovat
milkhaus Odesláno 12. listopad 2016 Odesláno 12. listopad 2016 cau kluci mám tu nový poznatek ohledne doplneni nez zavesit nadobu nekam vysko pouzil jsem moturek z ostrikovacu v mem pripade z avie a pres dodanou hadicku jsem to tam natlacil cca za 10 minut a nekde nahore mel ze mel obarvene ruce ja koupil aditiva a mam je ciste jako voda na obale bylo napsano pouziti pro peugeot citroen ford i ten podelaný koncern tam byl psaný Citovat
HonzaZ Odesláno 12. listopad 2016 Autor Odesláno 12. listopad 2016 Tak to asi nebudeš mít správné aditivum. Je jich více druhů a pokud použiješ špatné, tak máš velký problém. Správný Eolys 176 nebo Infineum F7995 má hnědou barvu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.