Přejít na obsah
aaamilan

Řecko - LPG

Recommended Posts

Díky, snad něco najdu. Cestou jich je docela dost, ale v řecku toho moc není, tak jsem si říkal jestli někdo něco neví, Jedu Česko, Slovensko, Madarsko, Srbsko, Makedonie, Řecko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vela trpezlivosti na hraniciach ti prajem. Minuly rok som to absolvoval tam aj spat tahal som na voziku auto. Kamosovi sa v Grecku pokazilo tak som mu druhe viezol tam a pokazene spat. Chce to riadnu davku psychyckej odolnosti. Hlavne s madarmi. :D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no neviem neviem... sice pekne dobrodruzstvo ale dnes by som asi cestu a aj prejazd premyslel...

http://www.sme.sk/c/5998362/srbom-na-severe-kosova-dochadza-jedlo-aj-voda.html

Srbský parlament rokoval v sobotu, aby krátko po polnoci prijal deklaráciu k súčasnej kríze. Odmieta v nej kroky Prištiny. Vedúci srbskej misie v Kosove Borislav Stefanovič povedal, že situácia je dramatická a môže sa vyhrotiť do ozbrojeného konfliktu. Kosovský premiér Hashim Thaci v sobotu znova odmietol, že by Priština ustúpila Srbom. Stále chce získať kontrolu nad hraničnými priechodmi...

[upravil dne 31/7/11 od Marcel00]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, tak dnes odjíždím se svoji krabici do řecka. Jedeme v sedmi lidech čtyři dospělí a tři děti. Měli jsme jet v osmi ale kamarád se rozhodl, že to nejmenší raději nechá u babičky. Tak jsem zvědavej, jestli to moje krabice přežije bez problémů. Tak se tu mějte krásně a snad se tady brzo setkáme:D :papa:papa:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj dnes ráno o půl páté jsem dorazil domů z dovolené z Řecka. Cesta v pohodě i autíčko šlapalo jako hodinky, tak jsem byl rád že jsem nemusel nic řešit a užíval si jen jízdy a pohody u moře.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

LPG mám napsané kde jsem v šude tankoval, tak pokud někdo bude mít zájem, tak můžu poslat. Dělám tabulku kde a kolik to stálo ale v Řecku byla jen jedna benzinka, ale to mi stačilo, najel jsem 3230km a z toho na benzím asi 30km, ale to bylo tady v čechách, než jsem dojel ze slovenska do brna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku