Jump to content
Sign in to follow this  
aaamilan

Řecko - LPG

Recommended Posts

Vela trpezlivosti na hraniciach ti prajem. Minuly rok som to absolvoval tam aj spat tahal som na voziku auto. Kamosovi sa v Grecku pokazilo tak som mu druhe viezol tam a pokazene spat. Chce to riadnu davku psychyckej odolnosti. Hlavne s madarmi. :D:D:D

no neviem neviem... sice pekne dobrodruzstvo ale dnes by som asi cestu a aj prejazd premyslel...

http://www.sme.sk/c/5998362/srbom-na-severe-kosova-dochadza-jedlo-aj-voda.html

Srbský parlament rokoval v sobotu, aby krátko po polnoci prijal deklaráciu k súčasnej kríze. Odmieta v nej kroky Prištiny. Vedúci srbskej misie v Kosove Borislav Stefanovič povedal, že situácia je dramatická a môže sa vyhrotiť do ozbrojeného konfliktu. Kosovský premiér Hashim Thaci v sobotu znova odmietol, že by Priština ustúpila Srbom. Stále chce získať kontrolu nad hraničnými priechodmi...

[upravil dne 31/7/11 od Marcel00]

Ahoj, tak dnes odjíždím se svoji krabici do řecka. Jedeme v sedmi lidech čtyři dospělí a tři děti. Měli jsme jet v osmi ale kamarád se rozhodl, že to nejmenší raději nechá u babičky. Tak jsem zvědavej, jestli to moje krabice přežije bez problémů. Tak se tu mějte krásně a snad se tady brzo setkáme:D :papa:papa:papa

Ahoj dnes ráno o půl páté jsem dorazil domů z dovolené z Řecka. Cesta v pohodě i autíčko šlapalo jako hodinky, tak jsem byl rád že jsem nemusel nic řešit a užíval si jen jízdy a pohody u moře.

LPG mám napsané kde jsem v šude tankoval, tak pokud někdo bude mít zájem, tak můžu poslat. Dělám tabulku kde a kolik to stálo ale v Řecku byla jen jedna benzinka, ale to mi stačilo, najel jsem 3230km a z toho na benzím asi 30km, ale to bylo tady v čechách, než jsem dojel ze slovenska do brna.