lacoceco Odesláno 16. červenec 2011 Odesláno 16. červenec 2011 ahojte, mám displej v aute typ C , menil už dakto za typ B ??? dajte echo či je to funkčné po výmene Citovat
lacoceco Odesláno 16. červenec 2011 Autor Odesláno 16. červenec 2011 U B nejde navigace..... ale či všetko ostatné funguje, to viem že to nemá navigáciu, mne sa jedná o zbytok funkcií Citovat
Qcko Odesláno 16. červenec 2011 Odesláno 16. červenec 2011 Myslim si ze nema dovod tam nieco nefungovat, pri vymene z B na C vsetko funguje ako ma ... Aky je dovod vymeny? (veteceny display predpokladam) Citovat
Fosil Odesláno 17. červenec 2011 Odesláno 17. červenec 2011 C za B jsem měnil před dvěma lety. Funguje to. Některé funkce se asi budou muset nastavit diagnostikou (páčka pod volantem, počítač, rádio). Navigaci nemá cenu řešit, ta nefunguje ani na C. Citovat
lacoceco Odesláno 17. červenec 2011 Autor Odesláno 17. červenec 2011 Myslim si ze nema dovod tam nieco nefungovat, pri vymene z B na C vsetko funguje ako ma ... Aky je dovod vymeny? (veteceny display predpokladam) pribúdajú mi nefungujúce zvislé riadky, takže za chvíľu bude nečitateľný Citovat
lacoceco Odesláno 17. červenec 2011 Autor Odesláno 17. červenec 2011 C za B jsem měnil před dvěma lety. Funguje to. Některé funkce se asi budou muset nastavit diagnostikou (páčka pod volantem, počítač, rádio). Navigaci nemá cenu řešit, ta nefunguje ani na C. páčky pod volantom sú aktívne pri tomto Cdispleji, bude treba aj na B displej cez diagnostiku? hmm a navigácia? tú mám v mobile tá ma netrápi,,,, Citovat
Dave_k Odesláno 17. červenec 2011 Odesláno 17. červenec 2011 Displej musí být z MUX verze (2002 a vyšší), ale to asi víš. Citovat
lacoceco Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 Displej musí být z MUX verze (2002 a vyšší), ale to asi víš. ano , ďakujem, viem, už je to aj vymanené super, funguje všetko, ďakujem mládenci za poradenie kúpený displej z búračky, založil som tam typ B , lepšie čitateľný ako typ C ten mal malé písmenká , nebolo treba ani na diagnostiku, akurát že B nemá dva merania spotreby , ale to mi vôbec nevadí, hlavne že je to OK [upravil dne 23.7.11 05:54 lacoceco] Citovat
Ferry Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Displej musí být z MUX verze (2002 a vyšší), ale to asi víš. displeje z MUX-neMUX verzi jsou zamenitelne, jedine co je potreba, je zmenit pres diag v konfiguraci displeje typ komunikace s BSI, to nakonfigurovani ovlivnuje i to, zda funguje packa radia nebo ne Citovat
Ducatista Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Ještě že tu je to hledání Dnes jsem si vyměnil C displej za B, jak se teď začlo oteplovat, tak po půlhodině jízdy horní půlka displeje začla tmavnout... B-čkovej displej pěkně jede, je daleko líp čitelnej protože má větší písmena, ale nefakčí mi páčka na ovládání rádia, ale jak čtu výše, už vím co s tím [upravil dne 22/4/12 17:54 od Ducatista] Citovat
MatrixChose Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 A já ten C vždycky chtěl chvůli tomu, že má menší písmena a 2 spotřeby. Citovat
Ducatista Odesláno 23. duben 2012 Odesláno 23. duben 2012 A já ten C vždycky chtěl chvůli tomu, že má menší písmena a 2 spotřeby. no to ano, je i graficky daleko pěknější, víc informací najednou, nemusím tolikrát překlepávat tlačítko ovládající dislej. Navíc ten C psal u CD (MP3) skladbu např. 3/10, tenhle B mi píše pouze TR.3. Dostal jsem kontakt na pána, kterej ty Cčkový displeje opravuje - no opravuje, řekl mi že opravit nejdou, že v tom panelu mění celej displej a na rovinu mi řekl, že to je opět max. na 10 let než začně tmavnout. A cena je 3500-3800 Kč bez DPH... Proto jsem šel do Bčkovýho z vrakáče za 600... Ovšem co mě dneska vytočilo - ze zvědavosti jsem zkusil podržet tlačítko automatickýho rozsvěcování světel, jestli ten B dislej umí taky napsat hlásku AUTOMATIC LIGHT ENABLED a prd, jen to v autě pípne. OVŠEM - nejde mi to vrátit, nějak se mi v autě samo nastavilo AUTO svícení a nejde to vypnout i když to v autě pípne Mám totiž světla na denní svícení, takže jsem to vozil manuálně vypnutý a manuálně si světla zapínal kdy jsem chtěl. Teď ale mi to samo svítí a až se rozední tak se to vypne. Setkal se už s tím někdo z Vás? Citovat
BV406 Odesláno 23. duben 2012 Odesláno 23. duben 2012 zajimave, to by me asi taky zajimalo, jak deaktivovat automaticke denni sviceni aktivovane packou ... Citovat
Vítek1 Odesláno 23. duben 2012 Odesláno 23. duben 2012 A já ten C vždycky chtěl chvůli tomu, že má menší písmena a 2 spotřeby. no to ano, je i graficky daleko pěknější, víc informací najednou, nemusím tolikrát překlepávat tlačítko ovládající dislej. Navíc ten C psal u CD (MP3) skladbu např. 3/10, tenhle B mi píše pouze TR.3. Dostal jsem kontakt na pána, kterej ty Cčkový displeje opravuje - no opravuje, řekl mi že opravit nejdou, že v tom panelu mění celej displej a na rovinu mi řekl, že to je opět max. na 10 let než začně tmavnout. A cena je 3500-3800 Kč bez DPH... Proto jsem šel do Bčkovýho z vrakáče za 600... Ovšem co mě dneska vytočilo - ze zvědavosti jsem zkusil podržet tlačítko automatickýho rozsvěcování světel, jestli ten B dislej umí taky napsat hlásku AUTOMATIC LIGHT ENABLED a prd, jen to v autě pípne. OVŠEM - nejde mi to vrátit, nějak se mi v autě samo nastavilo AUTO svícení a nejde to vypnout i když to v autě pípne Mám totiž světla na denní svícení, takže jsem to vozil manuálně vypnutý a manuálně si světla zapínal kdy jsem chtěl. Teď ale mi to samo svítí a až se rozední tak se to vypne. Setkal se už s tím někdo z Vás? me to normalne zapina vypina a mam B a pise to na nem! nemas to spatne nastavene! ale u me se teda nejedna o celodenni sviceni ale o sviceni po setmeni. denni musim aktivovat na diagnostice Citovat
Ducatista Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 tak díky Strakiho telefonické radě jsem včera na chvíli přehodil displeje a na napojeným Cčku jsem AUTO světla deaktivoval, namontoval displej B a světla už jsou v pohodě zase trvale vypnutý a až se to napíchne na DIAG tak se to doladí aby to s Bčkovým komunikovalo tak jak správně má... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.