baffy Odesláno 15. srpen 2014 Odesláno 15. srpen 2014 Vďaka a vedeli by sme ako na to ,alebo je to zložitejšia záležitosť? [upravil dne 16/8/14 00:03 od baffy] Citovat
baffy Odesláno 16. srpen 2014 Odesláno 16. srpen 2014 Hmm ,dočítal som sa že pri poruche EGR a poruchovej hláške P0402 ktorá sa tam objavuje zakáže počítač regeneráciu FAP ,čím si myslím že sa bude zanášať a tak zrejme predsa len niečo domrvím.Nič ,v pondelok objednávam nový kus a prebehne výmena. Citovat
baffy Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 Tak mi to nedalo a dnes som to celé rozhodil.Tolko mazutu čo bolo v saní ,tak to bola sila.EGR zostáva zaslepené aj naďalej.Čo sa týka regenerácie FAP tak prebehla v pohode aj s hláškou.Síce nie P0402 ,ale P0401.Inak EGR kúpim nové a vymením ,ale blenda zostáva. Takto vypadá EGR po cca 180000km mno a takto zase snímač tlaku sania Citovat
ferinko2 Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 Ten EGR je uplne rozletený,alebo zle vidím? Citovat
baffy Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 Nee ,vidíš dobre.Funkčne ,teda čo sa týka krajných polôh jazdí v pohode ,mno cylinder je fuč. Nechápem ako to tam držalo ,páč žiadny zlom som tam nevidel Citovat
koblih69 Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 Tohle de dělo u těch starších verzí... po úpravě SW už se to tak často nestávalo. Ale jinak myslím, že vypadá vcelku OK Citovat
milanblatnica Odesláno 18. srpen 2014 Odesláno 18. srpen 2014 Má odklepanú hlavičku,alebo klapku ,či ako to nazvať.Mal som presne to isté.Prevŕtal som to(chce to kvalitný vrták)a dal som to zavariť tig-om.Šľapal spolahlivo ďalej,ale nakoniec som dal spraviť softw.egr off.Brúsnu pastu v saní nepotrebujem. Citovat
sponny Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Zdravím, nikde jsem nenašel, tak to zkusím tady. Jakou barvu má konektor EGRu na 2,0 RHR? Jde mi o to, že jsem ho měl odpojený a vyřazený softwarově. Teď jsem měl auto v servisu a byl venku motor. Zběžně jsem se díval, jestli mi nezapojili EGR a je odpojený šedý konektor. Nevím proč, ale mám zafixováno, že před tím byl odpojený hnědý. Pletu se, nebo mi odpojili něco jiného? Díky. Citovat
ferinko2 Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 EGR je vpravo v zadu za motorom pod hadicou odvetrávania veka ventilov.Farbu neviem ale je nezameniteľný!Oválny asi 7 pinový. Citovat
sponny Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Dík za reakci. Kde je EGR vím, ale mám P807 a tam moc dobře vidět není. Proto se ptám na tu barvu. Citovat
baffy Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Ak dobre vidím na fotke tak je to šedý - sivý Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.