Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlášení ABS ESP


kutil1

Recommended Posts

Dnes se mi po nastartování auta rozsvítila kontrolka ABS a ESP a stále dokola se na displeji střídavě objevuje ABS a ESP přeškrtnuté. Předcházela tomu delší jízda, vše bylo OK, až po nastartování tyto hlášky. Je to 1997 ccm, benzín 100 kW. Poradíte, co to signalizuje, jak vážné to je? Čeká mne zítra návrat domů, může to být s problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to čidlo na všech 4 kolech stejné? A kyž jedno koupím a budu postupně měnit dokud mi kontrolky nezhasnou?

Je to vymontování čidla nějak složité? Ptám se proto, protože jsem byl u nás v Peugeotu a než by to napíchli na dia na 5 minut, tak mě při jednoum problému objednali až za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou zadní a přední ..přední pasují na obě strany a zadní taky na obě strany ale ne zadek na předek a naopak.........zadní ...není to složité ale prdel to taky není ...musí se povolit nádrž kvůli protažení kabelů.....není to jen čidlo s paticí ale čidlo s kabelem a paticí....no zapomen na to že budeš měnit čidla a hledat které je špatné....to je uplná blbost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tož určitě Ti tady radí dobře, jsou to šikovní chlapci. My jsme řešili podobný problém na 307 po montáži LPG. Souvisí to s tím, že motor má jiné splodiny a tak občas svítí kontrolka ESP,ASR. Proč to dělá, to netuším. Dal jsem Ti sem odkaz, třeba Ti to pomůže. Přeji brzké opravení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju určitě diagnostiku jak radí Honza Z měl jsem stejný problém ale v čidlech to nebylo v Peugeot servisu mi řekli, že mám špatný snímač úhlu řízení ( jsou to ovládací páčky pod volantem). Ta sranda stála bratru 11 tis. Kč, ale to tě nechci strašit píšu jen svojí zkušenost.

407 SW 2.0 HDi 100 kW

[upravil dne 6.7.2011 10:41 Pathfinder]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, díky za reakce. Dojel jsem z Moravy OK domů, ale je dnes svátek, tak jsem nikde nemohl jít na dia.

Ale jak čtu ty možnosti, napadá mne, zda to nesouvisí s tím, že jsem jel na Moravu v neděli a celou cestu pršelo a někde lilo, jelo se v kolejích vody. Jestli to nesouvisí s tím mokrem. Ale za jízdy se to neobjevilo, 2 dny auto stálo a po nastartování a popojetí se to objeví. Tak jesli nemá smysl ještě pokoukat, zda nemůže být v nějakých konektorech voda?? Ale v jakých, kde jsou?

Ta dia mne nemine..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem asi taky čerstvý adept na nějaké čidlo.Svítí mi občas škrtlé ESP.Když mi na diagnostice najdou chybu např. v brzdovým spínači,dá se to vyměnit svépomoci bez další navštěvy diagnostiky? Cenu brzdového čidla znate někdo z hlavy?

Nevíte o někým v Brně s diagnostikou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...