Cyrďák Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) Já jsem nepsal že jsem je koupil za 4tis :) mám hubu a umím licitovat mám je za 3tis včetně autorádia+kožený manžety řadící páky +jednu novou gumu teď musím sehnat druhou do páru.Jsou to origo alu kola a za tu cenu jsem je neviděl. Upraveno 1. únor 2015 uživatelem Cyrďák
Lukas.407 Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 To je ten Smrk u Kutny Hory (ono to je asi stejne daleko od Benesova jako od Kutny Hory). Me do telefonmu rikal, ze sedacka od 2500 podle stavu, za 2500 jsou z nejstarsich aut nejvic odrbany, pripadna sleva pokud je sedacka vyslovene poskozena (ulomena sklapeci paka a podobne). Mozna by levneji dal stredovou, jenze to neni uplne ono, nejde dat dozadu doprava. Proto jsem jel do tech Pecek. Jinak nevim, ale uz jsem tam drive kupoval nejaky veci na vrakaci na Xantii, funguje uz par let a na bazaru ma na pohled docela pekny auta za rozumny ceny, ma tam cerpacku a tak. Celkove to pusobi pomerne dobre, cista sluzna zdena kancelar, vsechno upraveny a tak... Tak nevim, cely auto jsem tamnekupoval, ale podivny obchody clovek ceka spis v nejaky ohrade v poli, ktera bude za pul roku prazdna. \ Honza Jak myslis:)
Havlicek.Lukas Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 si nepochopil ten vtipnapsal si 1000tis - coz v prepoctu je 1 000 000 (jeden milion)mel si napsat bud 1000 nebo 1tis
Cyrďák Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) si nepochopil ten vtip napsal si 1000tis - coz v prepoctu je 1 000 000 (jeden milion) mel si napsat bud 1000 nebo 1tis Po druhé jsem to napsal už dobře pochopil.Chtěl jsem to zdůraznit,no co chybama se člověk učí. Upraveno 1. únor 2015 uživatelem Cyrďák
Broněk Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 http://www.sbazar.cz/muzaj/detail/9457305-citroen-c8-peugeot-807-fiat-ulysse Jestli za ni chceš dát 11.000,-Kč tak tu jednu máš No raději bych dal míň, ta cena dost vysoká. Škoda že zatím není s čím porovnat a vybrat si. Procházím inzerce, snad na něco narazím. A nebo zkusím nějakej vrakáč přímo někde poblíž, co třeba na netu neinzeruje.
wyziv Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 No raději bych dal míň, ta cena dost vysoká. Škoda že zatím není s čím porovnat a vybrat si. Procházím inzerce, snad na něco narazím. A nebo zkusím nějakej vrakáč přímo někde poblíž, co třeba na netu neinzeruje. Přeju hodně štěstí, já naštěstí už 6 a 7 sedačku měl v autě při koupi, ale když jsem scháněl roletu do kufru, tak cena 3500Kč a víc nebyl problém. Nakonec se usmálo štěstí a sehnal jsem ji od pána co mi prodával plecháče se zimákama za 1500,-Kč
Lukas.407 Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 No raději bych dal míň, ta cena dost vysoká. Škoda že zatím není s čím porovnat a vybrat si. Procházím inzerce, snad na něco narazím. A nebo zkusím nějakej vrakáč přímo někde poblíž, co třeba na netu neinzeruje. kamos ma vrakoviste, zkusim se ho zeptat a on se kdyztak zepta znamych z "oboru". dam nejak vedet
wyziv Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 kamos ma vrakoviste, zkusim se ho zeptat a on se kdyztak zepta znamych z "oboru". dam nejak vedet Jestli můžu poprosit, zeptal by ses kámoše na krytky ostřikovačů předních světlometů na C8 - ideálně černé? Druhovýroba není a za originál chtějí nehorázný prachy. Děkuju moc a moc
cipokmas Odesláno 20. únor 2015 Odesláno 20. únor 2015 Ahooj, mel bych na prodej dve sedacky do druhea treti rady,mel by nekdo zajem??? V dstav bobry neposkozene nepotrhane
Broněk Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Ahoj. Mě chybí už jenom jedna do třetí řady za řidiče, tak kdyby někdo nechtěl celou řadu a tahle jedna ti zbyla tak dej vědět.
Doctor Who Odesláno 10. březen 2015 Odesláno 10. březen 2015 Pánové, nemá někdo možnost sehnat klipsy na přichycení krytu kabinového filtru? Mám tam jen dva a nedrží to :-(
Forsajt Odesláno 10. březen 2015 Odesláno 10. březen 2015 Koupím na Fiat Ulysse displej pod budíky. V autě mám rádio RT3,navi,tel. Díky za nabídky.
Guest Bery 2 Odesláno 11. březen 2015 Odesláno 11. březen 2015 (upraveno) Já jeden mám, ale je červený. Kdysi mi odešel zelený a ten jsem nesehnal tak jsem musel dát červený. Potom jsem dával velkou navi a tak mi doma leží na skříni. Je to verze VAN. Upraveno 11. březen 2015 uživatelem Bery 2
Cyrďák Odesláno 12. březen 2015 Odesláno 12. březen 2015 Jde vyměnit starý palubní počítač r.v 2003 za ten červený palubní počítač co se dával od r.v 2006,víc se mě líbí ta grafika?Pokud ano jsou konektory stejný a stačí to jen prohodit?
Radek Hurvajz Odesláno 12. březen 2015 Odesláno 12. březen 2015 Mame tu inzerci, tak ji prosim použivejte, děkuji MrChodny ohodnotil 1
Recommended Posts