koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Potřeboval bych poradit s nákupem notebooku: Základní požadavky - budoucí majitelka: růžová barva Základní požadavky - moje: min 3GB Ram, 250HDD, Kvalitní značka která vydrží pubertální zacházení a zvládne základní aplikace typu MS Office. Display cca 12-13\", bez Optické mech. PS: ne Intel Atom a pod. hračky... PS2: Samolepky ani jiné barvy ( bílá a červená... ) nepřicházejí v úvahu PS3: Nápis Hello Kitty a obrázek kočičky vítán ! Máte-li nějaké tipy budu rád, zatím jsem našel jen Sony Vaio. To by bylo vcelku OK, ale rád bych měl přece jen větší výběr. [upravil dne 17/6/11 19:11 koblih69] Citovat
MilanF1 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Růžovou podle mě dost zužuješ výběr, ale podle mě není problém použít nějakou růžovou folii na vnějšek Kontrétní model ale neporadím, já jsem spokojený majitel Atomu, i na stolním PC Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 No to je právě to, červený dělá kde kdo, ale na tuhle homovariantu už to chce odvahu. PS: já jsem nespokojený majitel Atomu na netbooku, ale přiznávám, že po instalaci Ubuntu jede internet i kancelářské věci přijatelně, ale to bych tady nerorozebíral. Pro Růžovku to nepřipadá v úvahu. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 No ja bych k ty ružový něco řekl. Nekupoval bych to, protože za pul roku se holka rozmyslí že ružová už není in, že se ji holky smějou a hlavně kluci a nebude ho chtit, ja bych koupil normalni standart a šmitec, bilejch, střibrnejch, modrejch a černejch jsou mraky. Myslim že pěknej bílej by se hodil více než něco co ma poločas trvání cca 2 měsice;) Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 Radku 100% souhlasím, bílý + samolepka je pro mě jasná volba, která to řeší. Není to pro mě ani ke mě do rodiny, takže já svoje doporučení v tomhle duchu dal, ale zbytečně. Navíc ten kdo bude nakupovat patrně nemá zásadní problém za 1/2 roku koupit jinou barvu. To prostě nemá smysl komentovat Tady zdravý rozum nefunguje, takže hledám \"Only Pink\" ! Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 http://www.mironet.cz/sony-vaio-vpcea3l1ep--14quot-led-core-i3370m-24ghz--3gb--500gb--ati-hd5470--bt--w7hp64-cz--ruzovy--zlevneny-mod+dp118869/ :blicismajlik:D (jasny no .. je to 14\" .. ale sranda musi bejt) [upravil dne 17/6/11 17:16 Stibto] Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 Tohle ne, to je velký, a má do Optickou mechaniku ... pokud tak něco takového http://www.alza.cz/sony-vaio-yb2m1e-p-ruzovy-d242420.htm?kampan=zbozi.cz PS. S ohledem na to jaký měl poločas rozpadu ten minulý NB tak myslím, že bude našrot dřív než vyjde z módy... Citovat
AnotherOne Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 http://www.mini-laptops-and-notebooks.com/pink-notebook.html http://www.laptop-computer-comparison.com/pink-laptops.html Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 uchylnost na ruzne barvy se prece u zen pouze meni s vekem ... nezmizi nejspis nikdy u nekterych .. .... jestli on by nebyl ten bilej lepsi + ruzova folie ... (stejne je to desna barva ale) Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 http://www.mini-laptops-and-notebooks.com/pink-notebook.html http://www.laptop-computer-comparison.com/pink-laptops.html Tak něco takového jsem potřeboval - super, ovšem otázkou je jeslti takovej humus někdo vozí do ČR, ale to je druhá věc ... díky moc !!!! Citovat
207James Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Kup jakýkoliv notebook, který splňuje tvoje požadavky, růžová folie, nebo nějaké obrázky typu Hello Kitty není problém na tu folii vytisknout. Za mě doporučuji značky HP a Lenovo, když ty značky vydrží moje používání jako IT, tak to musí přežít všechno. Tento Lenovo je celkem našláplý http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=86394 (ta fialová folie je sice šílená, ale když to přelepíš růžovou, tak je to ještě větší šílenost) a potom toto HP http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=84913 . Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 Jak jsem psal, fólie nepřichází v úvahu... pokud by byla nouze tak rozebrat a profesionálně nalakovat, ale to je opravdu extrém ke kterýmu nedojde, protože to Sony je normálně v prodeji. Třeba lenovo dělá pekný NB v červené a pod, ale tudy cesta nevede. [upravil dne 17/6/11 19:10 koblih69] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Nacházím samý 10\" nebo 15\". Až holčina povyroste doporučuji toto na na jejiho ružovyho Golfa 9 [upravil dne 17/6/11 19:28 Radek Hurvajz] [upravil dne 17/6/11 19:35 Radek Hurvajz] Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 Nacházím samý 10\" nebo 15\". Až holčina povyroste doporučuji toto na na jejiho ružovyho Golfa 9 Holčička už vyrostla, letos byl v plánu růžový skůtr, ale prý raději napřesrok nějaký autí, nepochybuju o tom, že se ho dočká ... Citovat
207James Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Já jsem myslel polep wrap vinylovou 3D folií, jako že se odmontují plasty, folie se nahřeje a polepí se to, lem se schová pod plast, takže se to ani neodlepuje, už jsem to jednou dělal na mobil a je to dost odolné. Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Autor Odesláno 17. červen 2011 Já jsem myslel polep wrap vinylovou 3D folií, jako že se odmontují plasty, folie se nahřeje a polepí se to, lem se schová pod plast, takže se to ani neodlepuje, už jsem to jednou dělal na mobil a je to dost odolné. Rozumím, to by asi variata byla, díky za tip. [upravil dne 17/6/11 20:25 koblih69] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.