Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace

Sem.j

Recommended Posts

Na doplnění jsem byl před týdnem tak by to mělo být plné. Když sepna tak chladí i reguluje.

Je někde čidlo na chladivo.

To samý se stalo mě ted v neděli, v týdnu mi doplnili klimu, fungovala normálně a najednou v neděli dopoledne, teplo jako prase a klima sepla po nastartování a do minuty vypnula. A to dělala asi tak hodku, pak když se trošku ochladilo spínala normálně jak má

Na doplnění jsem byl před týdnem tak by to mělo být plné. Když sepna tak chladí i reguluje.

Je někde čidlo na chladivo.

Presostat, který kontroluje překročení a podkročení tlaku je na chladiči klimy. Když otevřeš kapotu koukneš vlevo na jeho okraj tak dole je takovej stříbrnej \"váleček\" a k němu vede konektor, to je ono.

to je digi klima ? mozna spatne cidlo venkovni teploty, neblbne venkovni teplomer ?

taky se obcas objevovala zavada spatneho rele v jednotce BSI, je to uz MUX verze auta? (pozna se podle placate packy ovladani autoradia) Diag by asi napovedela

Já tipuju moc chladiva. Vysleduj to sám:

když je motor zahřátý a horko, vypneš motor počkáš chvilku (celý okruh se nahřeje od motoru) a po nastartování klima nesepne.

Až chvilku jedeš a celý okruh se schladí jízdou např. na 35 stupňů, tak klima sepne.

V tom případě by mělo stačit odpustit, ale raději bych s tím zajel tam, kde ti to dělali.

zdravim borci...vidim,ze tu riesite klimu,takze novy dotaz davat nebudem....dal som si naplnit klimu a na druhy den uz nesla...vyfucala podla mna,lebo nic necitit a nepocujem zmenu zvuku motora pri zapnuty klimi.....dal som si tam pre istotu dat aj to zelene farbivo,aby som videl,kadial to ide.....jedine ,co som nasiel,je miesto dole pod prednou hmlovkou,ked som si lahol pod auto....len som si neni isty,ci je to hadicka z klimi,ale je to tam na nej nieco mazlave...mozte mi potvrdit,ci je to hadica z klimi? vid foto

post-21788-14109617795163_thumb.jpg