uni-hoxis Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 Zdravim, měnil jsem tyčku stabilizátoru, jak svislou, tak vodorovnou a vrátil jsem to přesně jak to bylo (zadní náprava) Koukal jsem, kde je nějaké štelování na geometrii a nikde nic. Auto jezdí úplně normálně, tak nevim jestli jít na geo, nebo ne Citovat
koblih69 Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 No tak třeba jsi to trefil No asi ne a budeš muset na geometrii. Citovat
uni-hoxis Odesláno 8. červen 2011 Autor Odesláno 8. červen 2011 no já si prostě při výměně strčil hever pod brzdovej buben, trochu přizved, aby tyčky netáhly a vyměnil ... pohoda Citovat
Benžík Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 To se steluje tim sroubkem s excetrickou hlavou a podlozkou, ten co je dal od kola na ty vodorovny tycce. Na geo by to urcite chtelo, to je asi velka nahoda se trefit. Citovat
P607Olda Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 Geo zadní nápravy udělat. Nejprve si naštuduj to množství příspěvků, co jsou tady na téma Zadní náprava 406-ky. Citovat
khoobo Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 alebo si zozen novu sadu gum na vymenu koncom leta... Podla toho co bude lacnejsie Citovat
h4wk3y Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 no ja si na tech podlozkach udelal pred povolenim carku a pak jsem to vratil podle carky... No a geosku jsem po vymene tycek pred par tydny taky nedelal... auto sedi jak pribity po vymene tycek a pneu maji vzorek stejne do konce leta, tak to udelam pred zimou... Citovat
ozzy56 Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 těma čárkama jsi nedocílil nic, možná vrátil do původní polohy excentr. podložky, ale na seřízení to nemá vliv (s novou tyčkou bude hodnota jiná) Citovat
Dement Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 No já to udělal stejně jako \"h4wk3y\" a žádný problém.Jen s tím rozdílem že jsem změřil osové vzdálenosti čepů původní a nové tyčky.Ty byly stejné,takže si myslím že se nemohla změnit geometrie.Pokuď by ta vzdálenost u nové tyčky byla jiná,pak se musí změnit geometrie.Pak bych s autem na seřízení zajel. Citovat
Guest sukpavel Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Určitě geometrie, takových pokusů už jsem zažil, měřit vzdálenost, čárkovat atd., ale vetšinou se netrefíš. Je lepší dát 700 kč za geometrii, než 2500kč za gumy. Ono při měření metrem stačí na tyči 2 desetiny a na konci kola je to milimetr. Citovat
Stuchy Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 2500 za gumy tak to bych měl s odřenýma zádama jednu jinak gemo se pohybuje tak kolem 500 kč Citovat
Dement Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Na přední nápravě tu geometrii beru,ale na zadku?Navíc jestli se nemýlím mění se tím příklon kola.Je to tak?Pak já jezdil s P 309 kde odešlo jehlové ložisko na nápravnici,kolo bylo i pouhým okem vidět že je nakloněné a přesto nebyla guma sjetá.Ale budiž,měla by se správně udělat po výměně stab.tyčky geometrie. Citovat
Medvěd Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Pamatuju si jedno Zimní klouzání, které pro jednoho klubáka nezačalo úplně pozitivně právě díky tomu, že se vykašlal na geometrii po výměně tyček (myslím si, že tu někde byly i fotky té rozštípaně Jirkapovy 406ky). Citovat
punkac Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 teda nevim, udělal jsem to jako Hawkey, označil a vymněnil, už je to dva roky, auto sedí, gumy furt stejný \"kupodivu\" nejsou sjetý nerovnoměrně. Asi jsem měl holt štěstí Příště to udělám zrovna tak, jedna tyčka ta na levém zadním už se po těch 40kkm začíná ozývat Citovat
Jirkap Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Musím potvrdit, že medvěd má pravdu... jen malá oprava, nechal jsem si vyměnit stabilizační tyčky v servisu a nikdo mne neupozornil nebo nedoporučil, že se musí udělat geometrie (jak to mohu vědět jako uživatel). Už když jsem jel v pátek ze servisu, zdálo se jako, že auto jde pořád do smyku, ale byla námraza, tak jsem si říkal, že asi namrzlá silnice. V sobotu jsem vyrazil na zimní klouzání a na 27 km D11 se mi auto v mírné zatáčce roztočilo.. normálně mne předjel zadek... pak už jsem to jen omlátil o pravé a levé svodidla. Výsledek auto totálka, nám nic nebylo. Takže škoda v té době cca 180 tis Kč. Docela drahá sranda jen, že nějaký idiot v servise neudělal geometrii. Citovat
straki007 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 no ja si na tech podlozkach udelal pred povolenim carku a pak jsem to vratil podle carky... No a geosku jsem po vymene tycek pred par tydny taky nedelal... auto sedi jak pribity po vymene tycek a pneu maji vzorek stejne do konce leta, tak to udelam pred zimou... Kazda tycka ma jinou delku......takze ikdyz to poznacis jak nejlepe umis tak to netrefis.... Medved ma dobry postreh z toho:D:D:D:D Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 když někdo měří celý život provázkem a dřevěným metrem, na laser. geo nepůjde Citovat
Stuchy Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 musíš na geo. nikdy to nedáš správně protože stačí 2 desetiny a na konci máš milimetr a to okem prostě nesrovnáš Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.