Shibby480 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Začnám mít pocit, že mě v bazaru podvedli a místo 79kw verze mi prodali 66kw.. dá se to nějak poznat? Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 A proc???:D:D:D U 79 kW mas hadici pres motor do sani od Intercooleru. 66 kW to nema. Citovat
Vítek1 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 da nekde na bloku je vyrazeny co je to za motor a 79 je i na pohled jina. predpokladam ze na evidencni kontrole to kontroluji jestli sedi motor ktery je v TP [upravil dne 29/4/11 11:22 Vítek1] Citovat
Shibby480 Odesláno 29. duben 2011 Autor Odesláno 29. duben 2011 da nekde na bloku je vyrazeny co je to za motor a 79 je i na pohled jina. predpokladam ze na evidencni kontrole to kontroluji jestli sedi motor ktery je v TP [upravil dne 29/4/11 11:22 Vítek1] na evidenčce sem byl 2x a jen zkontrolovali vin . Citovat
Qcko Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 A 79kW ma k tomu aj FAP, takze lahko aj podla toho Citovat
Vítek1 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 ale prece podle vin nema jistotu ze to nekdo nevymenil! dej fotku motoru Citovat
HonzaZ Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Podle VIN by jsi měl mít 79kW s FAPem. Citovat
HonzaZ Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Motor by měl vypadat přibližně takto. Hlavně tam musí být ta hadice vedle vzduchového filtru. Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Ale zatim nikdo nevi duvod proc si mysli ze ma 66 kW ?! Proc si to myslis ze mas slabou verzi?? Citovat
Shibby480 Odesláno 29. duben 2011 Autor Odesláno 29. duben 2011 ale prece podle vin nema jistotu ze to nekdo nevymenil! dej fotku motoru nemam foťák u sebe , ale vypadá jako na http://www.periskop.cz/cz/clanky/peugeot-406-s-uspornym-motorem-hdi-v-testu-redakce/ Citovat
Shibby480 Odesláno 29. duben 2011 Autor Odesláno 29. duben 2011 Ale zatim nikdo nevi duvod proc si mysli ze ma 66 kW ?! Proc si to myslis ze mas slabou verzi?? protože mi to moc nejelo - a naměrenej výkon 66kw , Citovat
MilanF1 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Takto vypadá RHY (66kW) Na tom tvém odkazu je RHZ (80kW)! Prostě pokud tam máš hadici, jak kolegové psali výše, máš to výkonnější. Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Ale to neni nic divne kdyz mas namereno 66kW. Neco se ti porouchalo:grr Takze to vidim na dalsi vlakno [upravil dne 29/4/11 13:22 straki007] Citovat
Shibby480 Odesláno 29. duben 2011 Autor Odesláno 29. duben 2011 Ale to neni nic divne kdyz mas namereno 66kW. Neco se ti porouchalo:grr Takze to vidim na dalsi vlakno [upravil dne 29/4/11 13:22 straki007] No, ale co se porouchalo -dia dělaná na dvou místech nic Citovat
oddie Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Pokud je \"dia dělaná\" tím způsobem, že někdo jen přečte případné závady, tak se nedivím, že nic. Ono je sice fajn, že má dneska dia každej, kdo má do pr... díru, ale pokud s tím člověk neumí zacházet a nezná souvislosti, je to jaksi k ničemu. Citovat
pipistrel Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 a nemoze to byt tym ze ma motor uz slabsi vykon? sa mi nezda ze 9 rocny motor by mal stale vykon ako udavany vykon pri novom. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Ale zatim nikdo nevi duvod proc si mysli ze ma 66 kW ?! Proc si to myslis ze mas slabou verzi?? protože mi to moc nejelo - a naměrenej výkon 66kw , těch 66kw má na kolech,že? Citovat
El-Chio Odesláno 29. duben 2011 Odesláno 29. duben 2011 Dalsia moznost je, ze ten motor ma za sebou tolko km, ze uz fakt ten vykon nema.... Ale podla obrasku je to 80kw verzia, takze neostava nic ine ako patrat po pricine. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.