mares Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Ahoj , protože nejsem žádný spisovatel, tak Vás všechny jen v rychlosti seznámím s tím jaké „lidi“ máme mezi sebou. Včera večer jsem zaparkoval auto na vjezdu na zavřené parkoviště před poštou na Nádražní ( podélně na chodníku), zhasnul světla a zůstal sedět v autě. Čekal jsem na manželku až přijede autobusem z Brna. Když jsem přijížděl k poště, všiml jsem si, jak se tam motá nějaká starší ženská (tak 50 let) s kolem. Na vjezdu jsem stál tak minutu, maximálně dvě a najednou slyším jak něco drhne o bok auta. Vyběhl jsem z auta a uviděl tu ženskou v jedné ruce kolo v druhý klíče. Zařval jsem na ní : „cos to udělala !?!?“ . Když mě uviděla, snažila se ujet, a do toho začala řvát: „pomoc,pomoc“ (v té době jsem si ještě myslel, že nevěděla ,že jsem v autě, lekla se a tak jsem měl čas jí zastavit). Pak se zastavila a začala se naparovat a řekla jen“ ty si myslíš,že když máš takový auto, tak si můžeš dovolit všechno“ a čekala, co já na to. Nevím proč jsem jí nezbil jako psa, prostě nevím. Zavolal jsem policii (158) a modlil se, aby přijeli dříve, než na ní doopravdy vlítnu a dokopu jí (těch 5 minut, než přijeli totiž prudila takovým způsobem, že jsem musel jít od ní dál, abych jí moc neslyšel). Než přijeli, tak jsem si mohl prohlídnout šrám na obou dveřích (něco málo přes metr a až na plech). Policajti přijeli, všechno sepsali, ta ženská všechno přiznala, ale prudila i ty policajty takovým způsobem,že to rozcházeli na chodbě (trvalo to do 23:02), a konečné zhodnocení bylo: „ Máte asi smůlu, tuhle paní známe, dělá pomocnou sílu v hospodě a tam se nají a napije a na víc nemá. Moc nepočítejte, že by vám něco uhradila“. Moje reakce byla jasná: „Takže kdybych jí tam zkopal, tak jsem na tom s penězi stejně, akorát jsem si mohl ulevit“. To co jsem se ale dozvěděl vzápětí , mě úplně dorazilo. Přátelé, padnul jsem na zadek Omyl byl v tom, že jsem si myslel, že ta kráva si ze závisti chtěla udělat jen radost, ale mimo protokol jsem se dozvěděl následující: ta ženská věděla o tom, že sedím v autě, to auto podřela proto, abych na ní vlítnul a nafackoval jí, na což byla připravená, s tím že se nechá ošetřit v nemocnici, půjde marodit a já jí budu živit minimálně přes zimu (s tím že budu mít na krku obvinění z ublížení na zdraví). Co dodat? Škoda na autě přibližně 10 000 Kč a já jsem byl schopen vraždit celou noc. Policajti, i přes to, že ví, že už možná dneska jí někdo jiný s odřeným autem dokope a ona se pak bude celou zimu v pohodě válet doma, nemohou nic dělat. Mějte se fajn a přeji Vám všem, aby jste, tuto a jí podobné „lidi“nikdy nepotkali. Pavel [upravil dne 27.4.2011 17:33 mares]
Přema Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 tak to je hnus velebnosti........ to je teda kurva mazec......
vendelinek Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Tak to si měl tak trochu kliku,že si jí nerozbil hubu,to by určitě vyšlo dráž,než oprava auta,kdyby marodila s ublíženim na zdraví půl roku:bacha nezávidim ti to:nevim
marko306 Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 aj keby po bitke odýdeš, tak tá kurva by poznala popis teba aj ŠPZ a by ťa udala. Špina jedna špinavá . Mal si jej dolámať bicykel.
Edison Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Tak to je fakt hustý... Ještě, že mám pojištění na vandalismus... Ale vůbec netuším, jak to funguje... Bych si na ní počkal jinde a seřezal bych jí jinak... Btw.. takhle se taky kradou auta!!! Objede Ti auto klíčem, ty za ní vyběhneš a jinej hajzl Ti do toho sedně a odjede.
oddie Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Tohle chodí netem už pěkných pár let, moc bych nedal za to, že se to najde i na hoax.cz. Minimálně je to stejně často přeposílaný mail, jako Víťa, co si před 10 lety v áčkách koupil myšivbuši.
Lví-ček Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Tak to je hodně drsný. Lidi jsou strašný sv... Jak reagovala manželka,která do toho přijela po dlouhé únavné cestě busem? [upravil dne 27/4/11 17:51 Lví-ček]
abio Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 narvat do auta a hodit do řeky, fuchtle jedna... Ja jsem taky neskutečně alergický na takové věci, stačí když si někdo opře dveře o mé zrcátko... A pak už se neznám...
Kurt Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006011201 http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=98939 http://www.odpovedi.cz/otazky/plakat-nebo-se-horce-smat http://www.opelastra.cz/forum/read.php?1,6024 Hoax => LOCK
Recommended Posts