vendelinek Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 To je tvoje,jo,nesmíš tolik brzdit :potlesk Citovat
Péťa Odesláno 22. únor 2011 Autor Odesláno 22. únor 2011 Moje ne, já se řídím heslem \"Brzdí jenom srab\" Citovat
oddie Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Se smějte, ale tohle je občasná realita, kdysi jsem vykoupil pár takových aut, jedno kotouč 3mm silný, jedno lehce bouchlé na předek a na volantu nálepku \"No brakes\", předek vypadal podobně, s tím, že tam se vytlačil pístek úplně ven a přestalo to brzdit... Citovat
MilanF1 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 no pěkný ... ale ta destička tak špatná není Tady řešíme sjetí o jeden milimetr a očividně někomu je to úplně jedno - dokud tam něco je Citovat
godzila.01 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 To už tu bylo... Desky bych i nechal, možná bych dal jen nový kotouče ... Citovat
oddie Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 bych je jeste nechal stocit Já už nechávám stáčet jen tachometry Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.