Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu kola - rozměr


JIRA76

Recommended Posts

Já mám zimní i letní 15\" a jsem spokojen. Kdyby místo silnic nebyl tankodrom, tak bych asi šel taky do větších. Autu by určitě slušely větší kola. Myslím že 17\" jsou max. Mě by se v 15\" líbily třeba tyhle:

http://aukro.cz/15-5x98-fiat-lancia-alfa-romeo-peugeot-citro-i1451454512.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdež závodit! Jen bych rád aby trochu vypadalo hezky! Moje má z fabriky 16 a tak jsem chtěl jen o třídu výš! U nás zase tak zlé cesty nejsou a to jsem kousek od Šumavy. Jen všude uvádějí 16 tak jsem chtěl vědět kdo má třeba zkušenost s většími. Proč je neuvádějí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdež závodit! Jen bych rád aby trochu vypadalo hezky! Moje má z fabriky 16 a tak jsem chtěl jen o třídu výš! U nás zase tak zlé cesty nejsou a to jsem kousek od Šumavy. Jen všude uvádějí 16 tak jsem chtěl vědět kdo má třeba zkušenost s většími. Proč je neuvádějí...

Koukni na odkaz ronalu,tam to máš vše i atesty a doporučené pneu pro konkrétní ráfky jak je to schválené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nějak si některé nedokáži představit na autě. Určitě nemluvím jen za sebe a uvítám:papa fotky těch, kdo již alu 16´´ apod mají. Asi největší otazník je ET 27, tak prosím o zkušenosti, fotky a já na oplátku zjistím tu nejlepší cenu a to i cenu šroubů apod. Určitě nechci made in China. Do měsíce bych rád něco vybral !! Švagr má pneuservis, ale na obrázcích v katalogu se mi to prostě nelíbí a také bych nerad ty co přesahují pneu a tudíž se mohou odřít o obrubníky apod. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč,proto jsem se ptal na to kdo má jaké zkušenosti.... Já viděl na autě ty co jsou zmiňované nahoře JirkouBe v šestnáctkách a byli super,jen... ta vysoká guma se mi moc nelíbila. Myslím si že by to chtělo ty 17´´ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nějak si některé nedokáži představit na autě. Určitě nemluvím jen za sebe a uvítám:papa fotky těch, kdo již alu 16´´ apod mají. Asi největší otazník je ET 27, tak prosím o zkušenosti, fotky a já na oplátku zjistím tu nejlepší cenu a to i cenu šroubů apod. Určitě nechci made in China. Do měsíce bych rád něco vybral !! Švagr má pneuservis, ale na obrázcích v katalogu se mi to prostě nelíbí a také bych nerad ty co přesahují pneu a tudíž se mohou odřít o obrubníky apod. :papa

Asi jsem se zamiloval.... mají tam hezké a ne drahé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chosito-to snad ani nemůžeš myslet vážně,tyhle kola na osmsedmu,máš představu co to auto váží? Takovéhle bláta tam dát,tak první díra a je to šišatý. Proč myslíš,že je tak málo kol s oficialní homologací na tyhle auta C8,807,Ulysse,Phedra,vždyt to auto má v plném naložení nějakých 2800kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...