KapriQ Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 Len sa chcem opytat taku somarinku, k Hertzom DSK 165 som mal nalepku HERTZ chcem sa len opytat ze kde by ste ju nalepili resp kde sa to zvykne lepit ? Chcel som na zadne okno ale zistil som ze to nie je vnutorna ale vonkajsia ... tak rozmyslam za na bok dveri auta ale ako je to s kvalitou ? To sa asi nelepi na vonok ze ? Neviem ci by sa to neodlepilo a je mi ju luto vyhodit ju xD .. Ked je taka pekna Dakujem, inak hodte aj fotky ak mate nejake dobre lepky Citovat
KapriQ Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 To nemyslite vazne ze nikto si nenalepil nalepku ? ... Len chcem vediet kam siaha vasa fantazia Citovat
Ferry Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 reklamni nalepky na aute a i treba v interieru bytostne nesnasim a nepochopim, ze si je nekdo na auto nalepi, vypada to pak jak od kolotocu, ja mam akorat logo peugeot klubu na zadnim okne, to je jedine, co snesu Citovat
KapriQ Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 Heh sak ja tiez nemusim ked ma niekto na aute nalepky typu \"NOS\" \"BREMBO\" a pod a ma seriovku auto ... Len sa mi paci ked ma niekto spravene auto a tie nalepky si tam nalepy ale take male a decentne ... A do interieru by som urcite nic nelepil Citovat
majty Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 ja bych ji nalepil na popelnici a ne na auto Citovat
Šalda Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 taky si myslím že nálepky typu Sony, Pioneer a podobně se už na auta nedávají, to frčelo tak před 10ti rokama Taky tam mám jen nálepky P-C:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Šalda? kecáš, maš tam ještě minimalně dvě [upravil dne 10/2/11 21:05 Radek Hurvajz] Citovat
Šalda Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Jaký dvě Radku?? máš na mysli Peugeot a 406??:D Citovat
shark734 Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 tak to ja neviem ako to mate s nalepkami , ale u nas to uz neni nejaku dobu:aut Citovat
Péťa Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Nálepky taky nedávám. Nedal jsem ani \"Dítě v autě\". Ani klubové nálepky nejsou výjimkou, na mém autě nemají místo (podložky pod RZ stačí). Mám jen nálepku DAS. Citovat
Šalda Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Peta: A ještě červenou a zelenou, jak psal Radek:D:D:aut Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Ano, DAS je jediná nálepka která se vyplatí, funguje jako spolehlivý odpuzovač nárazů zezadu:D Citovat
Šalda Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 No vidíš, na tu jsem zapoměl:D A pak ještě tu s označením barvy a velikostí kol:D:aut [upravil dne 10/2/11 21:32 Šalda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.