Garfield Odesláno 20. leden 2005 Odesláno 20. leden 2005 Napsán autorem oddie Rebik: Passaty se nepočítaj... Jo, copak Rebik a jeho Passat... Prodal manželce tu krásnou 205-ku, takže ona nemá nic, a on si jezdí v Passatu... Zkusil jsem doma navrhnout totéž, že Martininu 205-ku VGRD prodáme, abych měl peníze na výměnu své 306-ky za něco lepšího, ale mně to holt neprošlo... Rebiku, jak ty to děláš, že ti to zbaštila? Recept, prosím!
Rebik Odesláno 26. leden 2005 Odesláno 26. leden 2005 To je jednoduché, vysvětlíš ji, že za 205 už nikdo nedá tolik peněz a že si může koupit věc xy a na jaře, že to vyřešíš. No mě teď shánění druhého auta právě čeká, možnosti jsou ojetina či skůtr 150 ccm a výše pěkně oplastovaný,,,,
oddie Odesláno 26. leden 2005 Odesláno 26. leden 2005 Jo, je tam důležitá ta pasáž \"vysvětlíš jí.... že si může koupit věc xy\". Takže, když prodáš to auto, nemáš pak ani auto, ani peníze
Radek V. Odesláno 26. leden 2005 Odesláno 26. leden 2005 oddie...teď jsi mi něco připoměl. U nás doma se říká(manželka) 206ka je moje a 406ka je naše......
John Odesláno 26. leden 2005 Odesláno 26. leden 2005 Tak nerad to píšu ale asi to zítra na Džbán nestačím... Pokusím se ale projistotu to píšu dopředu.
Vvitty Odesláno 27. leden 2005 Odesláno 27. leden 2005 tak se obavam, ze dnes vecer budu na ceste smerem Mnichov...
Ferry Odesláno 27. leden 2005 Odesláno 27. leden 2005 koukam ze dneska se tam asi moc lidi nesejde, taky to nestacim dojet na Dzban
John Odesláno 27. leden 2005 Odesláno 27. leden 2005 Tak jsem se právě vrátil z Džbánu a bylo to jako vždy supr poklabosení. I když na vzdory počasí (zima) se nás sešlo docela dost. :) Tím chci poděkovat Medvědovy za zajištění rezervace. :papa
Recommended Posts