Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Napsán autorem oddie

Rebik: Passaty se nepočítaj... ;)

Jo, copak Rebik a jeho Passat... Prodal manželce tu krásnou 205-ku, takže ona nemá nic, a on si jezdí v Passatu... Zkusil jsem doma navrhnout totéž, že Martininu 205-ku VGRD prodáme, abych měl peníze na výměnu své 306-ky za něco lepšího, ale mně to holt neprošlo... Rebiku, jak ty to děláš, že ti to zbaštila? Recept, prosím! :D

Odesláno

To je jednoduché, vysvětlíš ji, že za 205 už nikdo nedá tolik peněz a že si může koupit věc xy a na jaře, že to vyřešíš. No mě teď shánění druhého auta právě čeká, možnosti jsou ojetina či skůtr 150 ccm a výše pěkně oplastovaný,,,, ;)

Odesláno

Jo, je tam důležitá ta pasáž \"vysvětlíš jí.... že si může koupit věc xy\". Takže, když prodáš to auto, nemáš pak ani auto, ani peníze :D;)

Odesláno

Tak jsem se právě vrátil z Džbánu a bylo to jako vždy supr poklabosení.

I když na vzdory počasí (zima) se nás sešlo docela dost. :):)

Tím chci poděkovat Medvědovy za zajištění rezervace. :papa:papa

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...