Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Věk?  

1 hlas

  1. 1. Věk?

    • do 20
      26
    • 21-30
      128
    • 31-40
      60
    • 41-50
      18
    • 51 a výš
      16

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: aka

no, me pozna kazdej, jediny dite s brejlema.....ale smejte se :D

jinak sem presne o tu dobu co ubehla od posledniho setreni starsi nez sem byla v dobe posledniho setreni :D

Nejseš ty filozof???Ale gratuluju ti, že ses v tý větě nezamotala :D:potlesk

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

uplně nahoře? :nevim

seš blízko , ale neuhodneš:P

Ty seš ten "přetrhlej"??? :D

nejsem

Odesláno

Narodil jsem se na den SNB, 4 měsíce a 4 dny po mém narození přijeli Rusové a s kalašnikovem v ruce bděli nad mým poklidným dospíváním - odjeli až po mém návratu ze ZVS domů.

Odesláno

Méďa: takže v dubnu kulatiny, yo?? Když to měli ti Rusové takto naplánovaný, tak to jsi se měl narodit až v 88 -> to by tu byli pouze rok ... :aut

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Narodil jsem se na den SNB, 4 měsíce a 4 dny po mém narození přijeli Rusové a s kalašnikovem v ruce bděli nad mým poklidným dospíváním - odjeli až po mém návratu ze ZVS domů.

Vychází mi to na 17.duben 68:myslim

Odesláno

Tak mna asi nikto este osobne nepozna, ale! 7.2. idem do Prahy a rad by som sa zastavil na zraze. :) Tato fotka je v lete posledneho roka jednej desatrocnice minuleho storocia... :)

post-0-1410959878982_thumb.jpg

Odesláno

Me je 22 ... jeste na chvilku :mrk:D;)

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Marcel505

Pe.Tr: Ten vlevo dole?

To jste tam měli jen jednu žabičku? Nebo to byl komparz?

ten vlevo dole ma tak 70 kilo jamam 130kilo .

jj jen jednu ,dcera jednoho z nejznamějších ostravaku.

Znam ji? :mrk:mrk:mrk :D:D:D

Pe.To bez sluchatek Te nepoznam :(:D

Odesláno

...tu mam asi 10r. A stojim pri svojej prvej autoobeti...:) Na tejto 1203 som sa ucil jazdit a zistoval co ako funguje...nie vzdy na radost mojho otca... :D

[upravil dne 3.2.08 kadaver]

post-0-14109598790542_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...