Přejít na obsah
Neon

Kolik vám je let? / Věk?

Věk?  

1 hlas

1. 1. Věk?

• do 20
      26
    • 21-30
      128
    • 31-40
      60
    • 41-50
      18
    • 51 a výš
      16

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a \"stárne\" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

[upravil dne 12/1/11 13:05 Radek Hurvajz]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: Neon

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a "stárne" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

Tak začni , tě neznáme . :D

edit: datum narození mám v profilu:D a fotek mé osoby je tu ažaž:aut

[upravil dne 3/2/08 Pe.Tr]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Neon

Už to tu asi před dvěma lety bylo, ale členská základna se mění a "stárne" ;) Takže si myslím, že není od věci o5 založit sekci o věku a neznámé tváře můžete klidně nahodit i foto ... ať se potom jako nováčci na srazech lépe identifikujete ... :aut:D

kto si a kolko ti je na začiatok je to postačujuce :myslim:myslim:myslim:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Relativně čerstvě 23. Můj ksicht znají někteří z těch nekolika málo srazů kterejch sem se zatím stihnul zúčastnit. A kdo nezná, ten pozná :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak fotka je tady, je z P-C srazu 8., 9. a 10.9 2006, kde byl např. Hugo Boss, ještě se svým starým MI 16, Neon s Ropisem, Zoby s TD, aTD........... Tak si mě možná i někdo z vás pamatuje:D :super To jsem ještě neměl svou 205 (ale tahle bílá je pořád doma:super a bude :super )

Věk můj- skoro 23, věk mého auta- plnoletost, ale to neznamená že si bude dělat co chce:aut

P.S. černá čepice, ale vylučovací metodou se na to dá přijít taky:D

[upravil dne 3/2/08 jarajarda]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Béďa

jarajarda: mozna si te pamatuju, nebloudili jste s nama (ja+MK405) v Polsku??..:D

jinak me se blizi celkem rychle cislo 22..:aut

No jo:D:D 1.6 km a 16 km:D:D:D:D:D Ale ty silnice, to byl teda adrenalin:D:D:D Ale sranda musí bejt, bylo fajn :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku