Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvojita vymena vozu.


Dadadavid

Recommended Posts

punkac: ja znam toho cloveka co mi to vymenil uz dlouho a videl jsem to auto ve snehu,proste neubrzdil na letnich a sjel do maleho prikopu,praskl naraznik a k autu byl neorigo nahradni tak se tam dal. a ty podbehy jsou nejaky divny a asi nejdou poradne pridelat drzej tam,ale blbe,chtelo by to novy,jinak jsem si jist ze jsem nenaletel...vozidlo je vymeneno na zkousku a je to jen pry na me jestli si ho necham...na vse jsme predem napsaly smlouvy a je to clovek kterymu verim a chapu jeho duvody proc to vymenil,je to kluk starej skoro jako ja a proste zjistil ze tohle auto neuzivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitek 1:jo chce ale az v srpnu protoze bude mit praci kde bude dobre placenej...ted moc nevydela tka ma lepsi kdyz ma naftaka a jezdi zadarmo.

punkac:nn,ten automechanik je naopak muj moc dobrej znamej :) to jsou vsechno lidi z okolí ktery znam a verim jim ,vim na cem jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se každý spálí sám. Nekažte mu radost.

Ale těm Km. bych nevěřil. Všiml sis jak to má ošlapaný pedál od spojky a ošoupaný volant?

Pokud to má ještě k tomu Šajtrpáku že tam losuješ kvalty jak kouzelník když hledá králiky v klobouku tak to bude kup jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ladosak:nn kvalty tam jdou krasne.a hlavne ten pocit kdyz na to slapnes..100kw... skoda ze nepracuju,to bych si to nechal kdybych to uzivil..ale ono hned klesne noha kdyz vidis na displayi najednou 25l/100km..jinak jsem si zkusil ze to jede za 6,8l/100km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se každý spálí sám. Nekažte mu radost.

Ale těm Km. bych nevěřil. Všiml sis jak to má ošlapaný pedál od spojky a ošoupaný volant?

Pokud to má ještě k tomu Šajtrpáku že tam losuješ kvalty jak kouzelník když hledá králiky v klobouku tak to bude kup jako prase.

Nechtěl jsem to komentovat v inzerci, ale já když viděl volant a pedály tvrdím přes 200tis. Ostatní je potřeba vidět líznutí na předek proč ne, proč ale pak nesedí podběhy je trošku zvláštní. Ten filtr a kaďák vzadu akorát říká - požóóóór jezdil s tím závodník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl extra v tom desti abych se podival na ty podbehy...ten clovek kdyz tam dal naraznik tak byl linej to prisroubovat,tak to tam pridelal jen na dratky no a jak se to povolilo tak levej podbeh je u kraje prodrenej od pneu takze nejde pridelat a ten co je v pravo je ok,jen ho stacilo pridelat...Jinak stopy po rovnani karoserie nikde nejsou,takze havarovany to nebylo ..jen jednou na tom snehu.

vitek:co myslis,ta moje 406ka ma taky nalitano pres 200 tisic si myslim,nevim to teda jiste a volant i pedaly jsou origo a je to jako nový..zalezi jak kdo se k tomu chova :)

[upravil dne 6/1/11 21:41 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...