elton Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 http://www.stream.cz/video/540731-jak-vypada-prace-za-2000-na-hodinu Citovat
MilanF1 Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Já se elektřiny bojím a výšky, to také není moje gusto, takže velký obdiv Citovat
elton Odesláno 17. prosinec 2010 Autor Odesláno 17. prosinec 2010 a ženatý je taky To je nejvíc nebezpečné Citovat
Šalda Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Já se spíš divím že mu to žena dovolí Citovat
paric Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Tak neviem kto viacej utraca z tych 2000/hod ci on alebo ta zena Ale obdivujem ich, to by som robit asi vazne nemohol:super Citovat
FrantaCV Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Jako elektrikář se elektřiny nebojím, ale mám k ní respekt neb \"Elektřina je jako žena - špatně na ní sáhneš a dostaneš ránu\" Jako horolezec se výšek taky nebojím ALE TOHLE JSOU BOURÁCI Citovat
elton Odesláno 17. prosinec 2010 Autor Odesláno 17. prosinec 2010 Jak má elekřina víc jak 4,5 voltů, tak se jí bojím jako čert kříže:D:D:D Citovat
vendelinek Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Pěkný videjko,výška a elektrika u mě má velikej respekt,nezávidim jim tudle práci ani ty peníze Citovat
Qcko Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Mne tu ovela nebezpecnejsia prisla ta praca toho pilota ...ale tieto povolania, to je respekt veliky, ako aj chlapici ktori lozia na tie vysielace aby tam robili udrzbu:bojim Citovat
Péťa Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Já víc obdivuji ty, kteří tohle vymyslí a dokážou dotáhnout až k praktické realizaci. A pak toho pilota vrtulníku, to je machr. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.