Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění ostřikovačů


staina

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat jestli má někdo nějaký fígl na doplnění vody do nádržky ostřikovačů na Peugeotu 308. Nádržka je na takovém místě, že není vidět kolik v ní je vody a když doplňuji tak nevím kdy přestat doplňovat abych nenaplnil až po hrdlo.

Ví někdo jak na to? DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

nevim teda jak to vypadá u 308 ale u 406 tam taky neni vidět tak nám dali na víčko hadičku,a když vyndaváš víčko tak prst podržíš na dirce a vytáhneš víčko s hadičkou.tudíž vidíš hladinu...a pokad dolejváš tak snad podle skuchu slyšíš jestli už budeš u konce nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to nejde po hrdlo, tak to netesni mezi hrdlem a nadobkou ostrikovacu ... je to nasazovaci, myslim, ze u pezotu celkem casta \"zavada\" ... aspon ja se s tim setkal u dvou partneru i jedne 206, u me 406 zatim ne, ale zase to neliju po hrdlo ....

fakt v tom problem nevidim ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za info já jsem jen chtěl vědět jestli není nějaká finta jak vidět kolik je v nádobce. právě že když jsem to dolil až skoro po hrdlo tak dole mi to vyteklo u té průchodky sice pomalu ale vyteklo. Jinak tak blbě umístněnou nádobku jsem ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1 bohužel ne ta nádržka je kompletně schována za plechy karoserie

Cítím s tebou, manželčin Fiat Panda to má nejen takhle blbě utopený hrdlo, ale navíc má průměr té nalejvací trubky cca 3 cm :D řeším to tak, že jsem nakoupil asi 5 kanystrů v Lídlu ty mají, takovej zužující nátrubek, ten se tam nasadí a stačí ho zakrýt prstem, naklopí se to tam a až to začne mlaskat v trubce tak zase prstem ucpe a je to OK. Takže když koupím náplň do odstříkovačů přeliju to do těch kanystrů a pak beru z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...