krtek 2 Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 caute nevie niekto o nejakom dobrom sposobe ako odstranit tuto nalepku http://img87.imageshack.us/img87/6232/fotografia037.jpg ,aby som neposkodil lak.strhnut sa neda,zoskrabat nechtom to takmer nejde namocit vodou to nepomoze lebo to nieje papier ,neviem co s tym poradte diki [upravil dne 20/11/10 16:44 krtek 2] Citovat
Driver Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Zkusit nahřát fénem a pomalu loupat. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Postřikej to WD sprejem a pujde to dolů, pak to jen umej a přelešti WD je na rozpuštění lepidla uplně super, a jestli je to paiprova nalepka tak to pujde skoro samo [upravil dne 20/11/10 18:32 Radek Hurvajz] Citovat
Stifler Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Fén pomůže, ale může změnkout lak a proškrábnout se, si myslím. Já sundával samolepky vařící vodou z rychlovarné konvice. Vymáchal jsem houbu ve vařící vodě a pak ji nechal přitisknutou na autě a po nějaké minutce jsem začal nehtem odlupovat samolepky. Sice se samolepka trhala po částech, ale zmizely mi z auta všechny, co tam neměly zůstávat. Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Vařící vody bych se bál - zbytečně trpí lak. Fén je podle mě v pohodě a na zbytky lepidla je opravdu výborné zmíněné WD. Jinak profíci v reklamkách používají spec. přípravky třeba od KATUNu které jsou daleko lepší, ale tohle má doma skoro každý a stačí to. Citovat
krtek 2 Odesláno 20. listopad 2010 Autor Odesláno 20. listopad 2010 tak to bude treba pouzit ako fen tak aj wd sprej Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Fénem nahřeješ a sundáš. Pak ale často zbude lepidlo a to se příjemně sundá tím WD. Dá se použít i benzín, ale to přece jen není tak šetrné pro lak. Čsité místo pak pěkně přelešti třeba Tempem a pěkně doširoka trochu to skryje rozdíl odstínu pod samolepkou protože okolo to bývá vyšisovanější. Citovat
krtek 2 Odesláno 20. listopad 2010 Autor Odesláno 20. listopad 2010 ok,len dufam ze to pojde v pohode Citovat
Stifler Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Já se vařící vody nebál a s lakem to nic neudělalo. Je pravda, že pod samolepkami byla tmavší barva, ale neni to nijak výrazné, takže jsem to nechal bejt. Takže vody se nebát, funguje to dobře a nijak to neškodí. Citovat
krtek 2 Odesláno 20. listopad 2010 Autor Odesláno 20. listopad 2010 kamos automechanik ma sprej na odstranovanie tesneni riadna zieravina ,raz sme s tym davali dole lepidlo s bocnych gumenych list pripravovali sme auto na striekanie islo to jak po masle ale aj s povrchovym lakom tak ked sa naserem tak to dam dole tym:) Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2010 Odesláno 20. listopad 2010 Vynikající je tohle, ale nevím jestli to někdo v ČR prodává, já mám zásoby ještě ze staré profese. Citovat
krtek 2 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 tak nalepka odstranena, diki za navod najpv som to postriekal wd sprejom a hned na to nahrieval fenom a zoskrabaval:super [upravil dne 24/11/10 15:25 krtek 2] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.