matii Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Máte někdo zkušenosti s filmováním v autě? Rád bych upevnil kameru, abych něco nasnímal tímto způsobem: Nevím, zda použít stativ nebo jí nějak přiflastrovat k sedačce. Máte někdo zkušenosti? Citovat
straki007 Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Ja bych to nechal tak. Akorat mozna o neco bliz smerem k oknu.Ale tohle bylo dobre. Tu pisnicku jsi mel nechat dohrat!!!!!!! Citovat
punkac Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 je to moc do dálky, dej to blíže k oknu a trošku to naklop dolů ať je vidět trochu silnice přímo před autem, bude to akčnější jinak dobrý, kamera se neklepe a je to docela ostré ps: kde to je? Citovat
matii Odesláno 30. srpen 2010 Autor Odesláno 30. srpen 2010 :D:D ... ale to není moje video, já to myslel jako příklad. Spíš mě zajímá způsob uchycení kamery, zda byste tam dali dozadu stativ, nebo to třeba izolačkou chytli k opěrce. Citovat
punkac Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 ahááá, možná na trojnožu a tu přivázat provázkem okolo sedadla, raději nějaký hladký, né režný a flastrem už vůbec ne Citovat
oddie Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Já budu montovat minikameru napevno vedle zrcátka. Ale dostal jsem k ní držák s přícuckou na čelní sklo, a to funguje v pohodě. Svého času dokonce Hics velkou kameru chytal přícuckou venku na dveře, pro akční záběry, a taky to fungovalo. Citovat
Edison Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Existují spec držáky do aut... Některé se montují příssavkami na sklo, co jsem tak viděl... Citovat
dolly1010 Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Já si kameru přidělal provizorně na nárazník http://www.facebook.com/profile.php?id=1448147118&v=app_2392950137#!/video/video.php?v=1238683974395 Je to dost \"akční\" Je to video na Facebooku, tak nevím, jestli vám to půjde přehrát. Minimálně těm, co mě maj přidanýho, tak jo Citovat
Fusion Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Toto Díly z bauhausu za pár stovek. To druhý je profi pro představu. Určitě je lepší to mít přes obě sedadla k omezení otřesů. Citovat
farky Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 ja mam toto http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk&tbs=isch:1&&sa=X&ei=MxN8TJ21F9CFswaN-byyDQ&ved=0CB8QBSgA&q=gorillapod+slr+zoom&spell=1 a da sa s tym natacat takto krasne (nie je to moje video) edit: mas tam napisane \"s filmovanim v aute\" takze som [upravil dne 30/8/10 farky] Citovat
jamad Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 to je parádní jak je to video zrychlené, pěkně ho vždycky vcucnou odbočovací šipky, jakoby:) Citovat
oddie Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Já mám tohle: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.35356 a celkem vřele doporučuju takovou srandičku mít, se záznamem ve smyčce, pro případ problému ve sporné situaci, kdy se druhá strana dohaduje... Citovat
Edison Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Původně zaslal: Fusion Toto Díly z bauhausu za pár stovek. To druhý je profi pro představu. Určitě je lepší to mít přes obě sedadla k omezení otřesů. Jestli to omezí otřesy nevím. Leda vibrace vlastní hmotnosti, ale vibrace vlastního auta nikoli. Ten druhý může způsobovat vlastní rezonanční kmity (může, ale nemusí. Jde o to, jak to bude vyladěný na hmotnosti kamery a vibrace auta). Ten třetí bude velmistabilní, leč podmínkou je mít opěradla stejně nakloněna a v jedné rovině, což nevidím jako příliš praktické. Já jsem viděl držáky, např. se třemi přísavkami na čelní sklo, k tomu taková děsná konstrukce o třech nohách, prostě profi věc... Nevím ovšem, jak je na tom s homologací takový držák. Je třeba si vždy uvědomit, kolik takový přístyroj váží a jaké zrychlení, potažmo hmotnosti nabývá při prudkém brždění, neřku-li nárazu. Citovat
Edison Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Původně zaslal: farky ja mam toto http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk&tbs=isch:1&&sa=X&ei=MxN8TJ21F9CFswaN-byyDQ&ved=0CB8QBSgA&q=gorillapod+slr+zoom&spell=1 a da sa s tym natacat takto krasne (nie je to moje video) edit: mas tam napisane \"s filmovanim v aute\" takze som [upravil dne 30/8/10 farky] Tohle bych si do auta fakt nedal. Jak píšu jinde... Kamera při zrychleních nabývá značných pohybových energií a toto ji fakt neudrží... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.