Jitka+Jirka Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Ahoj FAP je hodně zbytečná a otravná věc :grra proto s ním pryč!!! Citovat
matejgigi Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Původně zaslal: straki007 Původně zaslal: matejgigi Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach... Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co?? Stále svieti kontrolka dia motora a navyše po zapnutí zapalovania nabehne na malom displeji serv. kľúč s odpočítavaním asi 10 sekúnd, až zostane na displaji len symbol bez kľuča \"=0\". Viete niekto, čo to znamená? [upravil dne 9/8/10 matejgigi] Citovat
Přema Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Máš promáčklé(zaseklé) tlačítko denního počítadla.....povytáhni ho rukou..... Citovat
Sobull Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Původně zaslal: straki007 Původně zaslal: matejgigi Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach... Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co?? Stalo se mi to samé, co matejgigimu. Sice ne na 407, ale na stejnym motoru. Taky na dovolené, ale mě to do nouzáku hodilo. A po vychladnutí motoru a pár startech to zmizelo. Straki007: Můžeš trochu specifikovat co se tam dodrbalo? Bude se tenhle stav nějak pravidelně opakovat? Dělala mi to totiž velmi renomovaná firma s velkejma zkušenostma. Psal jsem jim, tak ještě čekám na reakci. Tak teď nevím jestli to nechat odstranit i na 407... Citovat
straki007 Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Původně zaslal: matejgigi Původně zaslal: straki007 Původně zaslal: matejgigi Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach... Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co?? Stále svieti kontrolka dia motora a navyše po zapnutí zapalovania nabehne na malom displeji serv. kľúč s odpočítavaním asi 10 sekúnd, až zostane na displaji len symbol bez kľuča \"=0\". Viete niekto, čo to znamená? [upravil dne 9/8/10 matejgigi] Ty jo.Uvolni si tlacitko na nulovani dennich km na pritrojovce.Mas ho porad zmackle. Citovat
straki007 Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Původně zaslal: Sobull Původně zaslal: straki007 Původně zaslal: matejgigi Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach... Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co?? Stalo se mi to samé, co matejgigimu. Sice ne na 407, ale na stejnym motoru. Taky na dovolené, ale mě to do nouzáku hodilo. A po vychladnutí motoru a pár startech to zmizelo. Straki007: Můžeš trochu specifikovat co se tam dodrbalo? Bude se tenhle stav nějak pravidelně opakovat? Dělala mi to totiž velmi renomovaná firma s velkejma zkušenostma. Psal jsem jim, tak ještě čekám na reakci. Tak teď nevím jestli to nechat odstranit i na 407... Popis prosim na jakem motoru se ti to stalo a kdo ti to odstranoval?? Radeji SZ Citovat
Návštěvník Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Chtěl sem se zeptat mám 407 SW 1.6Hdi .Jestli odstraním Fap. Co emise na STK .Projde nebude problém. Citovat
straki007 Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Původně zaslal: IvanekD Chtěl sem se zeptat mám 407 SW 1.6Hdi .Jestli odstraním Fap. Co emise na STK .Projde nebude problém. Ano EK projde. Samozrejme nesmi byt v haji vstriky a EGR. Citovat
matejgigi Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co?? Stále to svieti a píše aj hlášku... Nemože sa to zvrhnúť na núdzový režim? aby som v pohode v sobotu došiel domov. Mám pred sebou 1000 km. Pôvodca odstránenia sa mi zatiaľ neozval, neviem prečo to aspoň zatiaľ cez mail neriešia. Že by nevedeli, čo s tým? Citovat
straki007 Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 SID moc do nouzaku neskace.A kdyz jo tak stac zatavit vypnout klic nastartovat a jet dal. Citovat
matejgigi Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Původně zaslal: straki007 SID moc do nouzaku neskace.A kdyz jo tak stac zatavit vypnout klic nastartovat a jet dal. Vďaka za info:papa Už som kľudnejší, ale nie spokojný. Predpokladal som, že stým už budem mať pokoj.:grr:grr Citovat
Brizan Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 to matejgigi: a kde ti odstraňovali FAP? bylo to fapoff.cz nebo někde v garáži? Odpověď prosím SZ. Docela právě o tom uvažuji a tak zjišťuji všechny možné informace... Díky Citovat
Sobull Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 matejgigi: Dej tu odpověd sem, řeším to samé, tak ať vím jestli je to stejný úpravce(nebo mi to prosím taky dej do SZ). Psal jsem mu o víkendu a ještě se neozval. Ale minulý týden měli dovolenou, tak možná ještě nebyl čas. Jinak mě se nouzák po nastartování nevypnul, až po několika nastartováních a vychladnutí motoru. Chyba co mi vyběhla byla P2002, kdyby někdo věděl co přesně to znamená... Citovat
Ferry Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 Původně zaslal: matejgigi Pre straki007: Tak ta kontrolka Dia moteranezhasla, a tiež stále vypisuje hlášku Porucha systému spalovania..... Čo stým sa dá robiť? Písal som aj odstranovacom Fapu FAPOFF.CZ, ale akosi sa neozývaju... Citovat
mochno Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 kurna fix..auto za 300 a viac tisic a riesite 5000 polozku na 150 000 km..no tak...dolial som za 4700 czk na 150 000 km a mam 100 000 km pokoj... Citovat
Sobull Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 No, na 150 000 už se bude asi řešit i samotný filtr a to už je cena zase někde jinde. Ale hlavně... mě osobně nejde o peníze za výměnu. Ale o to co regenerace jako taková dělá s motorem. Neměl jsem s filtrem ani aditivem problém. Odstranil jsem ho proto, že mě prostě sral. Celej jeho přínos pro ekologii je NULA a ještě mi má ničit motor a zvyšovat spotřebu, jen aby nějakej byrokrat v bruselu měl co žrát? Ani náhodou . Ve focusu už je venku a ve 407 půjde taky, jen co zjistím co se zanedbalo při odstranění. Citovat
straki007 Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 Původně zaslal: Sobull No, na 150 000 už se bude asi řešit i samotný filtr a to už je cena zase někde jinde. Ale hlavně... mě osobně nejde o peníze za výměnu. Ale o to co regenerace jako taková dělá s motorem. Neměl jsem s filtrem ani aditivem problém. Odstranil jsem ho proto, že mě prostě sral. Celej jeho přínos pro ekologii je NULA a ještě mi má ničit motor a zvyšovat spotřebu, jen aby nějakej byrokrat v bruselu měl co žrát? Ani náhodou . Ve focusu už je venku a ve 407 půjde taky, jen co zjistím co se zanedbalo při odstranění. Podle toho co mas za motor... Citovat
Brizan Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 Původně zaslal: Sobull Ale hlavně... mě osobně nejde o peníze za výměnu. Ale o to co regenerace jako taková dělá s motorem. Neměl jsem s filtrem ani aditivem problém. Přesně tak, já mám aditivum dolito asi před půl rokem (mimochodem za 3500,-) a stejně dost vážně uvažuju o odstranění. Spočítej si na kolik tě ten FAP vyjde se servisem + vyšší spotřeba paliva 0,5 - 1l na 100km to už jsou trochu jiné částky. + si k tomu přičti jako zápor snížování výkonu, nepravidelný chod při regeneraci atd... Tyto kritéria mluví jednoznačně pro odstranění.... Citovat
Sobull Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 1 litr rozdíl je to spíš u filtru už před smrtí. Já ho měl ještě celkem ok, spotřeba se změnila podle palubáku o 1 deci. Je pravda, že předtím byla zima a jezdil jsem bez klimy, jak jsem to odstranil nastaly ty vedra a jede pořád. Takže bych to reálně viděl tak max na 3 deci rozdíl. Ale jinak souhlas. Nic z něho člověk nemá. Jsou aspoň země, kdy byly nějaký výhody, když měl člověk auto s Euro4, u nás nic. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.