Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Netrvalo to ani moc dlouho a už máme na internetu kompletní informace o 100 milionech (!!!) uživatelů. Při takovém počtu je velice pravděpodobné, že se najde i nějaký ten naivní čech, který facebook aktivně používá i pro uchování důležitých dat.

Článek k přečtení zde:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/207240-facebooku-unikla-data-vice-nez-100-milionu-uzivatelu-jsou-volne-ke-stazeni.html

Odkazy odstraňeny jako nelegalní. RH

[upravil dne 29/7/10 Radek Hurvajz]

Odesláno

Je to v pr...., piráti uviděj fotku mojí kočky. A vlastně i jednoho potkana. Co teď budu dělat, poradíte mi? Ještě že jsem tam ty potkany nevyfotil všechny.

Odesláno

Už to asi půl hoďky sosám, abych si ověřil, že tam fakt nejsem. :D Moje nastavení na FB by mělo být dostatečně paranoidní. :D Facebook je neškodný, pokud člověk při jeho užívání používá mozek. Bohužel je takových lidí menšina. :)

[upravil dne 29/7/10 Fakir]

Odesláno

Pravdu máš kolego, právě proto se těším na pořádný nášup informací. Během té chvilky, co ten soubor stahuju (asi čtvrthodina) přibylo na trackerech dalších 5 tisíc lidí. To vypadá na nejůspěšnější torrent všech dob. :super

oddie: Tam opravdu nejde o fotky kočky... :roker

Odesláno

Když tak o tom přemýšlím, tak je podle mě problém v tom, že ačkoliv jsou dneska lidi zvyklí se na internetu běžně pohybovat takřka stejně, jako ve skutečnosti mezi lidmi (vždyť vlastně přezdívka na fórech, Facebooku, Twitteru atd. je vlastně jejich virtuální identitou), jsou na internetu neskutečně naivní a důvěřiví. Od malička většině lidí maminky tlučou do hlavy \"nevěř cizím lidem\", \"neříkej jim, kde bydlíš\", \"neříkej nikomu, jakou máme televizi\", atd., ale rozvoj internetu předběhl úroveň myšlení velké části svých uživatelů, kteří prostě nechápou, že se na internetu musí mít na pozoru, stejně jako ve skutečnosti. Vůbec nechápu, jak to, že stále není informatika povinná na základních školách, protože ty děcka nutně potřebujou někoho, kdo by jim řekl, že nesmí na internetu vyblejt všechno na potkání, naučit je rozeznávat rizika a podle toho se zařídit. Rizik je spousta, ale spousta je i možností protiopatření, jen o nich lidi musí vědět a umět je používat. Internet už dávno není sítí pro odborníky, ale přesto si spousta lidí myslí, že kdo se chce nějak účinně zabezpečit, je paranoik a že to dělají jenom ti \"divní\" ajťáci, a že s tím vůbec hrozně nadělají. Běžný uživatel internetu má pocit, že jeho se něco takového netýká, vždyť jen nakupuje přes eBay a chatuje na Facebooku. Někdo by do toho měl vnést trochu osvěty, jinak spousta lidí na svojí naivitu dojede.

Odesláno
:D se fakt musim smát. Takže jako že mám třeba doma plasmu, ale nikoho domu nevezmu, aby ji neviděl, jaká je a kde přesně je. No jasně. Akorát že takovou televizi má dneska doma každej druhej a to samý je to i s jinýma věcma. Tak samo, když chmaták uvidí, že sem přijel domu v sedmičkovým fungl novým BMW tak je jasný, že doma budu mít i spoustu cennejch věcí a je jedno jestli to vyfotim na FB nebo ne, OMG. A hlavně, jak už tam píšou, těch lidíí je 100 miliólnů, tak co...
Odesláno
Původně zaslal: MatrixChose

.... sem přijel domu v sedmičkovým fungl novým BMW tak je jasný, že doma budu mít i spoustu cennejch věcí a je jedno jestli to vyfotim na FB nebo ne, OMG. A hlavně, jak už tam píšou, těch lidíí je 100 miliólnů, tak co...

proč to chmatákům ulehčovat, spousta lidí tam píše kdy a kde bude na dovolený, defacto říkaj, barák je prázdnej na 14 dní, můžete mě vybílit :D

Jinak já patřím do velmi malé skupinky lidí (v mém okolí jsem jeden z posledních), která odolává a na \"fejsbukvici\" stále není a nikdy nebude. Na pokec mám toto fórum :aut

Odesláno
Původně zaslal: punkac

Jinak já patřím do velmi malé skupinky lidí (v mém okolí jsem jeden z posledních), která odolává a na \"fejsbukvici\" stále není a nikdy nebude. Na pokec mám toto fórum :aut

Tak tak, ja to řikam taky, nebudu a nebudu:cool:
Odesláno

já mám na fb jiný méno bydliště rok narození všechno takže to mám v prdeli.je to demence ale když hledáš lidi vo kterejch si dlouho nic neslyšel tak je to dobrý už sem takle našel spousty známejch ze školy

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...