Radek Hurvajz Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 To je nový notebook nebo z druhé ruky?? [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Mužeš mít špatný ovladač, stahni si ten co je tu v odkaze, mate mě trochu proč je v hlavičce toho co tam dáváš Toshiba:myslim http://download1.msi.com/files/downloads/nb_drivers/bt/bt_6837d_6.40.01_vx32.zip JO jakej tam máš system?? [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
OK406 Odesláno 3. červenec 2010 Autor Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: Radek Hurvajz Mužeš mít špatný ovladač, stahni si ten co je tu v odkaze, mate mě trochu proč je v hlavičce toho co tam dáváš Toshiba:myslim http://download1.msi.com/files/downloads/nb_drivers/bt/bt_6837d_6.40.01_vx32.zip [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Kluk říká, že MSI mají Toshiba bluetooth. To je ten ovladač z odkazu. Citovat
kujon106 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: koblih69 Jinak pokud by tam nebyl tak můžeme objednat zde http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11866 to mám vyzkoušený a za 48,- včetně pošty ( free shipping ) to není drahý. Klidně ti to vobjednám a zaplatím PayPalem a za týden to je tady. Je to malý, nikde nezavazí.... Tak zrovna z dealextreme už bych si já osobně nekoupil ani sponku. Nakupoval sem tam před časem dvě věci, samozřejmě přes paypal. Věci přišly, penízky se strhly, no problem. Ale asi po 14 dnech se penízky strhly opět. A to né ty původní 2usd, ale jednou 560kč a jednou 60kč. Na ebayi nakupuju už dlouho a nikdy se nic obdobného nestalo, po prvním nákupu na dealextreme tohle. Následovalo moratorium několika návštěv banky, podepisování milionu papírů o podvodnym výběru, čestnejch prohlášení o tom že v tom nejsem \"nemočenej\", atd. Nakonec banka ale peníze vrátila (za měsíc a kousek). Takže na svoje karty, resp. peníze, doporučuju dávat velkej pozor Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Hlavně musí být bluetooth zapnutý Citovat
OK406 Odesláno 3. červenec 2010 Autor Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: Radek Hurvajz Hlavně musí být bluetooth zapnutý Nereaguje to. Zapínání bluetooth společně s WiFi v rychlích tlačítkách. (jedno zmáčknutý zapnu WiFi a druhým zmáčknutý bluetooth a třetím vypnu) a když to zmačknu tak nic(kontrolka nesvítí) a svítí jen kontrolka WiFi. [upravil dne 3/7/10 OK406] Citovat
Kurt Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: kujon106 Následovalo moratorium několika návštěv banky, Pozor na ty cizí termity. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: Radek Hurvajz Hlavně musí být bluetooth zapnutý Nereaguje to. Zapínání bluetooth společně s WiFi v rychlích tlačítkách. (jedno zmáčknutý zapnu WiFi a druhým zmáčknutý bluetooth a třetím vypnu) a když to zmačknu tak nic(kontrolka nesvítí) a svítí jen kontrolka WiFi. [upravil dne 3/7/10 OK406] No tak kdy sviti kontrolka Bluetooth,výše pišeš že svítí?? Citovat
OK406 Odesláno 3. červenec 2010 Autor Odesláno 3. červenec 2010 Oprava: 1x svítí Wifi, podruhé nic nesvítí. Takže asi to nebude mít Bluetooth. Jinak v Manuálu je napsáno, že to Bluetooth má. Na instalačním cd není žádný ovladač na Bluetooth. Tak kde je chyba? V manuálu a nebo v cd? [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
Kurt Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 V manuálu je ovšem taky napsáno, že Bluetooth je volitelné - tzn. nemají jej všechny modely. Citovat
koblih69 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Hele OKčku já nevím jeslti to má BT nebo nemá, ale faktem je, že výrobci nedělají to, že by k variantě s BT dávali jiné CD než bez něj. To že není ovladač k nalezení ještě neznamená, že tam není. Někdy se musí pustit nějaký instalák a ten teprve ovladače vykopíruje z archivu a nebo můžou být ovladače přímo ve windows ( dohrají se do image standardní instalace ). Každopádně pokud tam je a nikdo ho nevypnul ( v Biosu, tlačítkem.. ) tak musím být v seznamu ovladačů ovladač BT buď nainstalovaný a nebo s otazníkem. Pokud tam není ani jedno pak je BT natvrdo zakázaný a nebo chybí úplně. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Pokud se kontrolka nerozsvítí tak tam BT není, ja vychazel z toho že nahoře psal že mu kontrolka BT svítí. Koupil bych Mini BT za nějakých 250kč a byl by klid Jinak pokud jsi to kupoval na netu tak dej odkaz odkuď Třeba tady taky nemá BT - http://www.alza.cz/msi-cx600x-248cz-win-7-hp-d153520.htm [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
Dave_k Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 V tom BIOSu jsi se díval jestli je BT povoleno? Co \"správce zařízení\" hlásí, že tam BT je nebo alespoň neznámé zařízení???????? Citovat
OK406 Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Původně zaslal: Radek Hurvajz Pokud se kontrolka nerozsvítí tak tam BT není, ja vychazel z toho že nahoře psal že mu kontrolka BT svítí. Koupil bych Mini BT za nějakých 250kč a byl by klid Jinak pokud jsi to kupoval na netu tak dej odkaz odkuď Třeba tady taky nemá BT - http://www.alza.cz/msi-cx600x-248cz-win-7-hp-d153520.htm [upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz] Ano, je to kupované v Alza.cz. Takže nezbyde nic jiného, než dokoupit mini BT. Děkuji Citovat
OK406 Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Původně zaslal: Dave_k V tom BIOSu jsi se díval jestli je BT povoleno? Co \"správce zařízení\" hlásí, že tam BT je nebo alespoň neznámé zařízení???????? Prosím tě, kde by se to mělo v Biosu nacházet? V ,,správci zařízení\" nic není = neukazuje. Citovat
kujon106 Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 Je možné že těch ntb existuje několik variant a liší se právě přítomností, resp. absencí BT. Třeba jako v minulosti u Aceru - jedno šasi a hafo variant výbavy. Citovat
OK406 Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Původně zaslal: kujon106 Je možné že těch ntb existuje několik variant a liší se právě přítomností, resp. absencí BT. Třeba jako v minulosti u Aceru - jedno šasi a hafo variant výbavy. Nejspíš máš asi pravdu. Dokoupí se mini BT a bude vše v pohodě. Citovat
Dave_k Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 V BIOSu je \"integrated pheripetials\" (nebo tak podobně). Je tam i třeba LAN,USB apod. Případně projet všechny položky. Ale pokud to tam nebude tak jej asi opravdu v ntb nemáš. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 V notebookovým Biosu tohodle stroje to nebude. V techhle NTB je ten Bios s minimalnima možnostma nastavení, v podstatě lze změnit jen Boot a nějakých pár věcí, AHCI mode atd [upravil dne 4/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.