Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dotaz na počítačové odborníky


Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: koblih69

Jinak pokud by tam nebyl tak můžeme objednat zde http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11866 to mám vyzkoušený a za 48,- včetně pošty ( free shipping ) to není drahý. Klidně ti to vobjednám a zaplatím PayPalem a za týden to je tady. Je to malý, nikde nezavazí....

Tak zrovna z dealextreme už bych si já osobně nekoupil ani sponku. Nakupoval sem tam před časem dvě věci, samozřejmě přes paypal. Věci přišly, penízky se strhly, no problem. Ale asi po 14 dnech se penízky strhly opět. A to né ty původní 2usd, ale jednou 560kč a jednou 60kč.

Na ebayi nakupuju už dlouho a nikdy se nic obdobného nestalo, po prvním nákupu na dealextreme tohle.

Následovalo moratorium několika návštěv banky, podepisování milionu papírů o podvodnym výběru, čestnejch prohlášení o tom že v tom nejsem \"nemočenej\", atd. Nakonec banka ale peníze vrátila (za měsíc a kousek).

Takže na svoje karty, resp. peníze, doporučuju dávat velkej pozor ;)

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hlavně musí být bluetooth zapnutý

Nereaguje to. Zapínání bluetooth společně s WiFi v rychlích tlačítkách. (jedno zmáčknutý zapnu WiFi a druhým zmáčknutý bluetooth a třetím vypnu) a když to zmačknu tak nic(kontrolka nesvítí) a svítí jen kontrolka WiFi.

[upravil dne 3/7/10 OK406]

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hlavně musí být bluetooth zapnutý

Nereaguje to. Zapínání bluetooth společně s WiFi v rychlích tlačítkách. (jedno zmáčknutý zapnu WiFi a druhým zmáčknutý bluetooth a třetím vypnu) a když to zmačknu tak nic(kontrolka nesvítí) a svítí jen kontrolka WiFi.

[upravil dne 3/7/10 OK406]

No tak kdy sviti kontrolka Bluetooth,výše pišeš že svítí??
Odesláno

Oprava: 1x svítí Wifi, podruhé nic nesvítí. Takže asi to nebude mít Bluetooth. Jinak v Manuálu je napsáno, že to Bluetooth má. Na instalačním cd není žádný ovladač na Bluetooth. Tak kde je chyba? V manuálu a nebo v cd?

[upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz]

Odesláno

Hele OKčku já nevím jeslti to má BT nebo nemá, ale faktem je, že výrobci nedělají to, že by k variantě s BT dávali jiné CD než bez něj. To že není ovladač k nalezení ještě neznamená, že tam není. Někdy se musí pustit nějaký instalák a ten teprve ovladače vykopíruje z archivu a nebo můžou být ovladače přímo ve windows ( dohrají se do image standardní instalace ). Každopádně pokud tam je a nikdo ho nevypnul ( v Biosu, tlačítkem.. ) tak musím být v seznamu ovladačů ovladač BT buď nainstalovaný a nebo s otazníkem. Pokud tam není ani jedno pak je BT natvrdo zakázaný a nebo chybí úplně.

Odesláno

V tom BIOSu jsi se díval jestli je BT povoleno?

Co \"správce zařízení\" hlásí, že tam BT je nebo alespoň neznámé zařízení????????

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud se kontrolka nerozsvítí tak tam BT není, ja vychazel z toho že nahoře psal že mu kontrolka BT svítí. Koupil bych Mini BT za nějakých 250kč a byl by klid

Jinak pokud jsi to kupoval na netu tak dej odkaz odkuď

Třeba tady taky nemá BT - http://www.alza.cz/msi-cx600x-248cz-win-7-hp-d153520.htm

[upravil dne 3/7/10 Radek Hurvajz]

Ano, je to kupované v Alza.cz. Takže nezbyde nic jiného, než dokoupit mini BT. Děkuji

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

V tom BIOSu jsi se díval jestli je BT povoleno?

Co \"správce zařízení\" hlásí, že tam BT je nebo alespoň neznámé zařízení????????

Prosím tě, kde by se to mělo v Biosu nacházet? V ,,správci zařízení\" nic není = neukazuje.

Odesláno
Původně zaslal: kujon106

Je možné že těch ntb existuje několik variant a liší se právě přítomností, resp. absencí BT. Třeba jako v minulosti u Aceru - jedno šasi a hafo variant výbavy.

Nejspíš máš asi pravdu. Dokoupí se mini BT a bude vše v pohodě.

Odesláno

V BIOSu je \"integrated pheripetials\" (nebo tak podobně). Je tam i třeba LAN,USB apod. Případně projet všechny položky. Ale pokud to tam nebude tak jej asi opravdu v ntb nemáš.

Odesláno

V notebookovým Biosu tohodle stroje to nebude. V techhle NTB je ten Bios s minimalnima možnostma nastavení, v podstatě lze změnit jen Boot a nějakých pár věcí, AHCI mode atd

[upravil dne 4/7/10 Radek Hurvajz]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...