Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky


Recommended Posts

Pár fotek ode mne je tady - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/Peugeot_club_-_30._sraz_Sec_-_2010/

Byl jsem jen nakouknout takže jen z večera a vyhlášení vítězů OZ;)

Nejlepší je Dzana a jeho nová milenka :D

800x600http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/3/3425/3425744_63a5ca124cc2dd978b125fbd59e1ebe0/images/P5155723.jpg[/img]

[upravil dne 16/5/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si copy :

Milan Čeladník, 17.05.2010 10:10

Tak jsme dobře dojeli do K.Var a musím hned napsat,jak jsme se měli na Seči.Přivítání MK405,Bédi a dalších bylo prímové,ve všem nám vyhověli,byť jsme udělali s bydlením trochu zmatku.Orientační závod byl senza připraven,jen my jsme(čtyři) nevěděli,že doplňková značka je dopravní a tak jsme bloudili,bloudili až jsme skončili na zámku ve Žlebech.Pak jsme jeli se podívat na potrubí-náhon do elektrárny pod hrázi.Mnozí nevěděli,že tam existuje a že se bude demolovat a nahrazovat ocelovým potrubím.mrzelo nás,že jsme nebyli na vyhlašování víteze orientačního závodu,ale ráno v neděli jsme se vše dozvěděli.Nakonec při odjezdu jsme zažili velkou legraci,když jsem si vyžebrali husu Amálku,kterou dostal darem Vvitty a ten nám ji daroval.Takže Vvitty,jak jsme dojeli domů a vytahovali husu z klece,tak jsme zjistili,že vyseděla vajíčko.Tak jsme se moc nasmáli. Na závěr chci všem organizátorům poděkovat za milé přijetí a již mám na zadním skle www.peugeot.club.com,takže pošlu fotku. Těšíme se na další sraz.Škoda,že máme 06.06. již obsazen,jinak bychom jeli na Slovensko také. Zdravím všechny clubáky m.č.Jó, a díky za košili,která mi byla udělena jako nejmladšímu účastníku srazu na Seči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...